Przegrywać też trzeba umieć

Gorzkie słowa Semeniuk po przegranej. Chce podzielić Polskę?

Olga Semeniuk nie jest dla nikogo zupełnie nową osobą – szczególnie, jeśli chodzi o mieszkańców Warszawy. Semeniuk bowiem jest warszawską radną i członkinią PiS. W obecnych wyborach startowała z warszawskiej listy partii Prawa i Sprawiedliwości. Niestety, po podliczeniu głosów okazało się, że do Sejmu nie wejdzie. Mówiąc bardziej dosadnie – przegrała z Klaudią Jachirą, na którą przed wyborami wylało się wiadro pomyj i nikt nie dawał jej szansy.

Widać, że pani Semeniuk nie potrafi pogodzić się z porażką. Albo nie potrafiła – jej tweety pełne jadu zostały bowiem usunięte. Całe szczęście, że Internet nie zapomina.

Znowu dzielą Polaków?

Bardzo szybko podzieliła, niczym prezes PiS, Polaków na dwa obozy – tych co z nami i tych co przeciwko. Zrobiła to również w sposób bardzo… powiedzmy, że niekulturalny. W jej tweecie aż czuć gorycz, która wynikała z porażki:

Wybraliście Jachirę do Sejmu. Wyborcy KO lubią syf w Warszawie. Ile macie podwyżki za wodę już? Poczekajcie, będzie więcej! #PatologiaWarszawy

Później postanowiła również dodać kolejną wiadomość, w której zapowiada, że nie uwolnimy się od niej tak łatwo:

Warszawa przegrała autentyczność! Zrobię wszystko, byście nie mogli oderwać ode mnie wzroku i słuchu! #Semeniuk

Cóż… Internauci są co najmniej niezadowoleni z tego, co mieli okazję przeczytać. To jawny cios w tych, którzy nie wyrazili poparcia na panią Semeniuk. Mimo, że zasłynęła podczas kampanii wyborczej niechlubnym czynem – dopuściła się rozdawania swoich ulotek wśród Polonii w USA w trakcie ciszy wyborczej.
Co ciekawe – Jachira bez żadnych działań uzyskała tam znacznie więcej głosów.

Dzisiaj przeprasza

Podane tweety zniknęły z jej profilu, a zastąpił je jeden – w którym przeprasza. Pytanie brzmi – na ile jest on szczery?

twitter-tweet">

Poniosły mnie wczoraj emocje, bo jestem osobą maksymalnie zaangażowaną w to, co robię. Przepraszam wszystkich, którzy poczuli się urażeni. Jako radna Warszawy będę pracowała jak najlepiej dla naszego miasta.

— Olga Semeniuk ?? (@OlgaEwaSemeniuk) October 15, 2019


Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO