Koniec pirackich treści!

Zalukaj.com nie działa? Zobacz gdzie można legalnie oglądać filmy i seriale online

Kilka dni temu w sieci pojawiła się informacja o tym, że działać przestał jeden z najpopularniejszych w naszym kraju serwisów z filmami i serialami online – zalukaj.com. Z serwisu korzystały tysiące użytkowników, którzy zaczęli przeczesywać fora internetowe w poszukiwaniu informacji o serwisie. Pamiętać należy jednak, że serwis nie oferował materiałów audiowizualnie w pełni legalnie. W internecie znaleźć można zaś sporo zgodnych z prawem serwisów, których biblioteki robić mogą wrażenie – być może więc warto rozważyć subskrypcję jednej z popularnych usług.

Fotografia poglądowa

Zalukaj.com szybko znalazł swoich naśladowców – niektórzy z nich łamią zarówno prawa autorskie, jak i oszukują użytkowników. Internauci przestrzegają między innymi przed serwisami takimi jak: zalukaj.cc, zalukajvip.pl czy zalukajfilmy.pl.

Gdzie legalnie oglądać filmy i seriale online?

Nie możemy obecnie narzekać na brak filmów i seriali w sieci. Ogromną popularnością cieszą się między innymi Netflix czy HBO GO. Miłośnicy naszego rodzimego kina mogą zwrócić swoją uwagę na serwis VOD.pl, w którym znajdziemy sporo największych klasyków i popularnych nowości (niektóre materiały dostępne są za darmo). W stronę legalnych źródeł zwrócił się stanowczo także portal CDA.pl, który funkcjonuje obecnie w oparciu o płatną subskrypcję. Czy kwoty takich abonamentów są wysokie? Zazwyczaj nie sięgają one ogromnych kwot – za dostęp do jednego z serwisów zapłacić trzeba średnio od 15 do 50 złotych miesięcznie. Za pośrednictwem internetu można też śledzić niektóre wydarzenia sportowe czy ważne wydarzenia polityczne i kulturalne. Coraz więcej osób jest też świadoma łamania praw autorskich – sam proceder korzystania z pirackich materiałów także jest coraz mniej popularny (i coraz mniej opłacalny). Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO