Ważna nowość

Gry free-to-play na Xbox bez abonamentu Xbox Live Gold

Nie od dziś wiadomo, że rynek darmowych gier komputerowych jest coraz większy i nie mowa tutaj o płatnych produkcjach, które od czasu do czasu dostajemy w ramach różnorakich promocji. Do dyspozycji graczy jest dziś bowiem mnóstwo tytułów free-to-play, w których możemy bawić się bez konieczności uiszczania żadnych dodatkowych opłat (oczywiście w ogromnej większości możemy skorzystać z tak zwanych mikropłatności). Do niedawna pokrzywdzeni w przypadku takich tytułów mogli się czuć posiadacze Xboxów. Nie mogli oni skorzystać z rozgrywki wieloosobowej – nawet w przypadku gier f2p – bez aktywnego abonamentu Xbox Live Gold.

Fortnite / materiały promocyjne gry

Xbox zainspirował się konkurencją i po długich oczekiwaniach możemy zagrać w darmowe produkcje bez opłat (analogicznie działa to na przykład na PlayStation, gdzie w darmowe gry zagramy bez abonamentu PS Plus).

W jakie gry zagramy za darmo?

Na konsoli Microsoftu możemy teraz zupełnie za darmo pograć w hity takie jak Fortnite, Call of Duty Warzone, Roblox, World of Tanks, Path of Exile czy Destiny 2. Lista obecnie liczy sobie obecnie kilkadziesiąt tytułów i wszystko wskazuje na to, że będzie się ona wydłużać. Zamierzacie skorzystać z możliwości ogrania powyższych tytułów za darmo? A może macie innych faworytów? Czekamy na wasze opinie i komentarze. Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO