Internet, eSIM, VPN

WiFi Map: Internet, eSIM, VPN. Aplikacja znajdująca Wi-Fi i hasła

Większość z nas nie wyobraża sobie funkcjonowania bez dostępu do sieci. Codziennie za jej pośrednictwem pracujemy, uczymy się czy kontaktujemy z bliskimi i znajomymi. Nic więc dziwnego, że zainteresowaniem cieszą się aplikacje, które pozwalają nam na bycie w ciągłej łączności z wirtualnym światem. Jedną z wyróżniających się jest z całą pewnością Wi-Fi Map: Internet, eSIM, VPN, która przyciąga użytkowników wieloma opcjami. Co oferuje program i kiedy warto po niego sięgnąć?

WiFi Map

Aplikacja dostępna jest w wersji darmowej i płatnej (9,99 zł miesięcznie lub jednorazowo 49,99 zł). Pobrać i kupić możemy ją zarówno w sklepie Google Play (Android), jak i AppStore (iOS). 

Wi-Fi Map - funkcje i możliwości

Najprościej rzecz ujmując, Wi-Fi Map pozwala nam być ciągle w zasięgu internetu. Za pośrednictwem specjalnego skanera i mapy znajdziemy najbliższy bezpłatny hotspot Wi-Fi. Naszym oczom ukażą się także hasła dostępu w chronionych sieciach, z których można korzystać. Czy to bezpieczne? Wpływ na to ma VPN, z którego korzysta aplikacja. Wi-Fi Map daje także możliwość zakupienia karty eSIM, która gwarantuje nam pakiety internetowe różnej wielkości. Dzięki aplikacji bez trudu przeliczymy też waluty, co jest przydatne podczas tego rodzaju zakupów i transakcji. 

Sprawdź również aplikację ProtonMail.Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO