Charakterystyka znaku

Waga – znak zodiaku. Kiedy rodzą się ludzie spod znaku Wagi? Charakter i zgodne znaki

Osobom spod znaku Wagi patronuje żywioł powietrza. Sprawia to, że są one często oderwane od spraw ziemskich i mają tendencję do bujania w obłokach. Wagi często przekonane są o tym, że są osobami poukładanymi, na których zawsze można polegać nawet w najtrudniejszych sytuacjach. Są także pewne swojego obiektywizmu, prawości oraz lojalności. W rzeczywistości jednak, ich plany rzadko kiedy spełniają się zgodnie z ich początkowymi założeniami. Ponadto, Wagi nie są wcale osobami poukładanymi, a wręcz przeciwnie – najlepiej czują się w nieładzie, który wywołują swoimi bardziej lub mniej zaplanowanymi i z reguły chaotycznymi działaniami.

Fotografia poglądowa

Warto pamiętać, że Wagi mają problemy z dotrzymaniem słowa. Do ich obietnic należy podchodzić z dystansem i nie oczekiwać, że się spełnią. Mimo to, osoby spod tego znaku potrafią zaskarbić sobie sympatię otoczenia, co zawdzięczają swojemu przyjaznemu i otwartemu na kontakty usposobieniu.

Waga w pracy

Osoby urodzone pod znakiem Wagi cechują się dużą kreatywnością. Największą satysfakcję przynosi im tworzenie nowych i ciekawych rzeczy. Najlepiej więc odnajdują się w zawodach pokrewnych sztuce. Waga nie stawia sobie jednak zbyt wysoko poprzeczki i jest zadowolona nawet wtedy, gdy jej dzieła są średniej jakości. Nie przeszkadza jej to także w chwaleniu się nimi przed swoim otoczeniem, zwłaszcza przed współpracownikami. Osoby spod znaku Wagi mają trudności z podejmowaniem decyzji oraz ryzyka - w pracy potrzebują więc pewnego autorytetu, który pokieruje ich działaniami.

Waga w miłości

Związek z Wagą niesie ze sobą wiele niespodzianek, spowodowanych częstymi zmianami nastrojów osób spod tego znaku. Bywają one wybuchowe i skłonne do wielkich awantur. Zaraz po wyładowaniu emocji popadają z kolei w melancholię, po czym szybko powracają do zwykłej równowagi. Ponadto, Wagi często są do bólu przekonane o słuszności swojego zdania, co może utrudnić rozwiązywanie wspólnych problemów. Idealnym partnerem dla Wag są osoby opanowane, cechujące się pewnością siebie i umiejętnością podejmowania decyzji. W swoim partnerze osoby spod tego znaku szukają kogoś, kto zawsze będzie umiał udzielić życiowej porady.

Znak zodiaku: Waga
Obowiązuje: 23.09-22.10
Żywioł: powietrze
Pora roku: jesień
Znaki zgodne: Bliźnięta, Wodnik
Znaki niezgodne: Baran, Rak, Koziorożec


Może zainteresują Cię także:


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO