Będziecie grać?

Kiedy nastąpi premiera Valorant? Wiemy już niemal wszystko o nowej strzelance od Riot Games

Co gracze lubią bardziej od dobrych gier? Odpowiedź może być tylko jedna – dobre darmowe gry. Do tych ostatnich być może wkrótce dołączy nowy pretendent, który już za kilka dni zadebiutuje w pełnym dostępie dla wszystkich. Mowa oczywiście o grze Valorant, która jest udziałem studia Riot Games (twórcy League of Legends). Przypomnijmy, że do tej pory gra była dostępna jedynie w ograniczonej becie, z której mogli skorzystać tylko niektórzy szczęśliwcy (dostęp odblokować można było poprzez śledzenie streamów na Twitchu). 

Materiały promocyjne gry Valorant / Riot Games

Wielu z was pewnie czeka na premierę Valorant – dostęp nie został bowiem przyznany wszystkim. Gra zadebiutuje w pełnej wersji już 2 czerwca a więc za nieco ponad tydzień. 

Czym jest Valorant?

Na pewno jest też spora grupa graczy, która nie wie kompletnie nic o najnowszym projekcie Riot Games. Valorant określić można mieszanką CS:GO i wspomnianego wcześniej League of Legends. Gra stawia na rozrywkę sieciową, w której na małej mapie rywalizują dwie pięcioosobowe drużyny. Do ich dyspozycji oddane zostały bronie i umiejętności, z których trzeba jednak korzystać rozsądnie. Gra stawia na współpracę i zarządzanie budżetem. Dynamiczna rozgrywka i strzelankowy charakter produkcji sprawiają zaś, że może ona okazać się świetną alternatywą dla innych płatnych tytułów. Przed jej zainstalowaniem warto jednak zapoznać się z jej wymaganiami sprzętowymi, o których pisaliśmy jakiś czas temu. Miłej zabawy!Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO