Urodziny siostry

Życzenia, wierszyki oraz kartki na urodziny siostry

Życzenia urodzinowe dla siostry

Kto z nas ma siostry, ten wie jak wygląda z nimi życie. Niekończące się spory o kolejkę do toalety, kłótnie o ubrania – jeśli jesteśmy siostrą i spory o to, że ma chłopaka który nam oczywiście nie odpowiada. Mimo wszystko, takie sytuacje to w większości wynik młodego wieku i typowych dla nastolatków i dzieci zachowań. Kiedy już stajemy się dojrzalsi, a rodzeństwo przestajemy postrzegać jako wrogów i zaprzyjaźniamy się z nimi, te wszystkie niesnaski wspominamy z uśmiechem na ustach. Potyczki, kłótnie i awantury, a nawet i bójki przeplatane ze wspólnymi przygodami, które przeżywaliśmy wspólnie dorastając. Siostra to wraz z mamą najważniejsza kobieta w naszym życiu, a więc w tak szczególnym dniu jakim są jej urodziny warto pokazać jej co czujemy. Życzenia urodzinowe dla siostry powinny być wyjątkowe, nie może to być zwykła formułka „zdrowia i szczęścia...” - jeśli nie mamy jednak pomysłu, może warto zainspirować się gotowymi życzeniami, które znajdziesz na naszym serwisie?

Wierszyki urodzinowe dla siostry

Kiedy byliśmy mali, często bawiliśmy się w różne wyliczanki

Ene due rabe,

bocian połknął żabę,

a żaba Chińczyka,

co z tego wynika?

Służyły by wytypować osobę, która będzie szukać innych w zabawie w chowanego, ganiać nas bawiąc się w berka, czy zostanie ciuciubabką. Urodziny to znakomita okazja by przypomnieć sobie ile frajdy dawały nam wspólne gry. Nasze życzenia będą wyjątkowe, kiedy zamiast prozaicznych zdań, ułożymy wyjątkowy wierszyk, w którym oprócz naszych intencji zawrzemy wspomnienia i wspólnie spędzone chwile. Powrót do nich zawsze pokaże uśmiech na twarzy i sprawi, że przeniesiemy się do beztroskich czasów, kiedy największym problemem dnia było to, że przegraliśmy w chowanego.

Kartki urodzinowe dla siostry

Najlepsza forma składania życzeń to bezdyskusyjnie osobista ich deklamacja twarzą w twarz. Tak wypowiedziane zapadają w pamięć na długo i najlepiej przekazują nasze uczucia. Kiedy jednak chcemy, by nasz solenizant mógł do nich wrócić również za miesiąc dwa, najlepiej zapisać je na pięknej kartce urodzinowej. Jeśli nie masz pomysłu na nią, skorzystaj z gotowych wzorów tematycznych, przygotowanych na naszej stronie.

 

Fotografia poglądowa


Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO