Gra we wczesnym dostępie

Torchlight III - wymagania sprzętowe. Czytaj więcej na Spokeo.pl

Gracze nie mogą narzekać na rok 2020. Na rynku pojawiło się sporo ciekawych produkcji i wciąż czekamy na premiery wielu z nich. Pod koniec roku zadebiutują także konsole nowej generacji, które prawdopodobnie niosą wirtualną rozrywkę na zupełnie nowy poziom. Nie powinniśmy jednak zapominać o grach, które raczej pomijane są w największych zapowiedziach. Wśród nich znajduje się bowiem sporo perełek, które z całą pewnością dostarczyć mogą setek godzin udanej zabawy. Jedną z nich jest gra Torchlight III, która 13 czerwca wystartowała we wczesnym dostępie. Premiera gry zapowiedziana została na przyszły rok. Torchlight III to hack’n’slash, którego poprzednie części powinny być doskonale znane miłośnikom gatunku. Poniżej znajdziecie wymagania sprzętowe gry studia Echtra Inc.

Materiały promocyjne gry

Na razie znamy jedynie minimalne wymagania sprzętowe. Nie ulega jednak wątpliwości, że rekomendowane także nie powinny być zabójcze dla naszych komputerów. Poniżej znajdziecie minimalne wymagania sprzętowe gry Torchlight III i zapowiedź gry.

Minimalne wymagania sprzętowe:

System operacyjny: Windows 7, 8.1, 10 (64-Bit)
Procesor: Quad-Core Intel or AMD Processor, 2.5 Ghz lub lepszy
Pamięć: 4 GB RAM
Karta graficzna: NVIDIA GeForce 470 GTX lub AMD Radeon 6870 HD Series Card lub lepsza
Miejsce na dysku: 10 GB dostępnej przestrzeni
Dodatkowe uwagi: Nie są to ostateczne wymagania produkcji!

Źródło: Steam

Torchlight III - zwiastun

A może szukasz ciekawego filmu na wieczór? Polecamy serdecznie produkcje Planetarium, Dziewczyna w czerwonej pelerynie i Królewna Śnieżka i Łowca.


Może zainteresują Cię także:


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO