Sprawdź swój PC

SIV - System Information Viewer – szczegółowy program diagnostyczny. Sprawdź szczegóły swojego sprzętu

Prawie każdy z nas korzysta z komputera – urządzenia stały się jednym z podstawowych narzędzi pracy czy nauki. Komputery to także świetna rozrywka w postaci internetu czy gier. Tak intensywne eksploatowanie sprzętu wymaga regularnego monitorowania jego parametrów czy stanu technicznego. Nic więc dziwnego, że sporą popularnością cieszą się programy diagnostyczne i aplikacje, które umożliwiają nam szybkie usprawnienie lub chociaż sprawdzenie parametrów naszego komputera. Jednym z takich programów jest SIV - System Information Viewer – zaawansowany program diagnostyczny, który dostarcza użytkownikowi szeregu istotnych informacji na temat urządzenia. 

Fotografia poglądowa

Program jest całkowicie darmowy i nie obciąża naszego komputera. Początkujący użytkownicy mogą mieć problem z dość nieczytelnym interfejsem – wszystkie dane są jednak widoczne i podzielone według kategorii.

SIV - System Information Viewer – funkcje i możliwości

Po uruchomieniu programu SIV - System Information Viewer naszym oczom ukazuje się okno ze szczegółowymi informacjami. Przede wszystkim sprawdzić możemy wersję naszego systemu operacyjnego czy podzespoły komputera, na którym zainstalowany jest program. Ponadto sprawdzić możemy stan naszego połączenia internetowego (a także jego prędkość) oraz adres IP. Program pokazuje także szczegółowe dane dotyczące pracy sprzętu i temperatury podzespołów w czasie rzeczywistym. Użytkownicy docenią także fakt, że programu nie trzeba instalować – uruchamiany jest on bezpośrednio z wypakowanego archiwum RAR. Wszystko to czyni z SIV bardzo wygodny i lekki program diagnostyczny, który z pewnością przyda się każdemu użytkownikowi komputera.

Sprawdź również aplikacje CCleaner i Odkurzacz.Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO