Co jeszcze znajdziemy w ofercie?

PlayStation Plus maj 2021 – jakie gry znajdziemy w ofercie?

Abonenci PlayStation Plus nie mogą ostatnio narzekać. Wystarczy wspomnieć, że w kwietniu gracze z abonamentem dostali za darmo między innymi świetne Days Gone – nie brakuje także ekskluzywnych tytułów, które do swoich bibliotek mogą dodać jedynie posiadacze PlayStation 5. Niedawno pisaliśmy też o usłudze PlayStation Plus Video Pass, która zadebiutowała w Polsce i pozwala na odtwarzanie wybranych filmów i seriali. Maj zapowiada się co najmniej równie dobrze – właśnie bowiem potwierdziły się plotki dotyczące gier, które w tym miesiącu będą dostępne dla abonentów usługi.

Battlefield V / materiały promocyjne gry

Okazuje się, że oferta zbliżającego się miesiąca jest bardzo różnorodna i powinna przypaść do gustu sporej ilości graczy. Jakie produkcje będziemy mogli już wkrótce dodać do naszych bibliotek?

PS Plus – maj 2021

Najciekawszą produkcją w majowej ofercie jest z całą pewnością Battlefield V, który zadebiutował w 2018 roku. Do dyspozycji wszystkich abonentów oddana została także gra surwiwalowa Stranded Deep. Nie zabrakło także gry, która przeznaczona jest dla posiadaczy konsoli nowej generacji – w tym miesiącu będzie to Wreckfest: Drive Hard. Die Last (dzieło twórców kultowego FlatOut’a). Kiedy dodamy nowe gry do naszej biblioteki? Dostępne będą one już od 4 maja – niezdecydowani mają więc jeszcze szanse na dołączenie do abonamentowej usługi. 

Sprawdź również listę tegorocznych zwycięzców plebiscytu D.I.C.E. Awards.Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO