Aplikacja dla podróżników

PackPoint aplikacja ułatwiająca pakowanie. PackPoint Android i iOS

Trwa okres wakacyjny, w którym wielu z nas organizuje podróże i dalekie wycieczki. W ferworze przygotowań łatwo zapomnieć o najważniejszych elementach, takich jak wyposażenie czy bagaż. Nic więc dziwnego, że sporym zainteresowaniem cieszą się mobilne aplikacje i organizery, które to zadanie znacząco ułatwiają. Jedną z ciekawszych opcji dla podróżników może okazać się mobilna aplikacja PackPoint, która sprawia, że niemal na pewno nie zapomnimy niczego, co przyda nam się podczas wojaży.

PackPoint

Aplikacja dostępna jest zarówno na urządzenia z Androidem, jak i iOS. Tylko w Google Play pobrana została ponad milion razy i cieszy się dobrymi ocenami użytkowników, którzy zdecydowali się na jej wypróbowanie.

PackPoint - funkcje i możliwości

Aplikacja świetnie sprawdzi się w przypadku osób, które mają problem ze spakowaniem się na dłuższy wyjazd. Program zapyta nas na przykład, gdzie jedziemy, jaka jest prognoza pogody, jak długo zamierzamy wypoczywać czy jakie aktywności przygotowaliśmy na czas pobytu. Dzięki temu nie zapomnimy najważniejszych przyborów, urządzeń czy odpowiedniej odzieży. Może się więc okazać, że aplikacja zastąpi nam niemal cały proces pakowania. Użytkownicy mogą za jej pośrednictwem stworzyć listę rzeczy, które chcą zabrać i w ten sposób odpowiednio przygotować się do wyjazdu. Mankamentem programu (z naszego punktu widzenia) jest brak języka polskiego.

Sprawdź również aplikację Kodi.Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO