OBS Studio program do streamowania i nagrywania gier

Internet sprawia, że dzisiaj każdy z nas może zostać twórcą, youtuberem czy streamerem. Niezbędne są wówczas jednak programy i aplikacje, które ułatwiają pracę i umożliwiają przesyłanie danych w czasie rzeczywistym czy ich nagrywanie. Jednym z najpopularniejszych programów tego rodzaju jest OBS Studio, które świetnie sprawdzi się podczas transmisji na żywo. Jakie ma funkcje i dlaczego warto się nim zainteresować?

OBS Studio

Program OBS Studio dostępny jest na platformy Windows, Linux oraz Mac OS. Nie trzeba za niego płacić, program bowiem działa w oparciu o licencję open source.

OBS Studio - funkcje i możliwości

OBS Studio jest rozbudowanym programem, który pozwala na nagrywanie i streamowanie multimediów w czasie rzeczywistym. Użytkownik może zapisać wybrane klipy w formacie FLV czy MP4. Program obsługuje nielimitowaną liczbę scen czy źródeł dźwięku i współpracuje z największymi platformami dla twórców (Twitch, YouTube, DailyMotion, Hitbox). W celu optymalizacji streamowania i wysokiej jakości obrazu z gier program współpracuje z zaawansowanymi rozwiązaniami kart graficznych. Doskonale sprawdzi się więc zarówno podczas transmisji na żywo przez internet, jak i tworzenia różnego rodzaju filmów czy materiałów instruktażowych.

Sprawdź również aplikację Amazon Shopping.

 Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO