Długo oczekiwane zmiany?

Aplikacja Biedronki. Najnowsze gazetki, skaner produktów i mobilna karta klienta

Z aplikacji mobilnych korzysta dziś niemal każdy z nas. Nic więc dziwnego, że coraz odważniej wkraczają one do naszego codziennego życia i dotyczą spraw takich jak randkowanie czy zakupy. W tym drugim przypadku spotykamy się z programami, które informują nas o promocjach, pokazują lokalizację najbliższego sklepu czy pozwalają stworzyć listę zakupów. Teraz mobilna rewolucja zdaje się zbliżać w przypadku Biedronki - wszystko za sprawą nowej aplikacji, która ma przynieść długo oczekiwane zmiany. 

Fotografia poglądowa

Do tej pory aplikacja Bierdronki nie cieszyła się dużym zainteresowaniem klientów. Wszystko może się jednak zmienić wraz z aktualizacją mobilnego programu. Nowe funkcje mogą się bowiem spodobać użytkownikom. 

Aplikacja Biedronka - lista zmian i nowości

Nowa aplikacja Biedronki trafiła już do sklepu Google Play - zalogowąć się do niej mogą na razie jedynie osoby z grona testerów (niedługo jednak z pewnością trafi ona do wszystkich). Najważniejszą funkcją wydaje się zastąpienie przez aplikację plastikowych kart lojalnościowych (możliwe było także podawanie numeru telefonu przy kasie - to z kolei jest jednak mało bezpieczne). W aplikacji sprawdzimy także zapewne najnowsze promocje i aktualne gazetki. Opcją, na którą czekało wielu klientów, jest skaner cen. Dostępny on będzie z poziomu aplikacji i pozwoli nam sprawdzić cenę produktu po jego zeskanowaniu za pomocą aparatu naszego telefonu. Zamierzacie korzystać z nowej aplikacji dyskontu? 

Sprawdź również mobilną aplikację BabbelKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO