Nie jest dostępna dla wszystkich

Minecraft – DLC z Minionkami już dostępne

Minecraft – pomimo upływu lat – to nadal jedna z najpopularniejszych gier na rynku. Nic więc dziwnego, że jej twórcy nieustannie starają się ją rozwijać i wzbogacać  ją o nową zawartość. O nowe elementy rozgrywki dbają zarówno fani (chociażby w formie modów), jak i sami producenci, którzy starają się nawiązywać współprace z innymi brandami. Tak też jest w przypadku nowo wydanego DLC do gry, które przypaść może do gustu zwłaszcza najmłodszym graczom Minecrafta. Najnowsza współpraca Microsoftu objęła wytwórnię Illumination – dzięki niej w Minecrafcie właśnie pojawiły się Minionki.

Materiały promocyjne gry

DLC obecnie wycenione jest na 1340 Minecoins, które przeliczyć można na około 60 złotych. Warto zaznaczyć, że DLC przeznaczone jest jedynie dla posiadaczy Minecraft: Bedrock Edition (smakiem obejść się więc muszą gracze z wersji Java Edition).

Nowe DLC – Minionki i nie tylko

Owocem nowej współpracy Microsoftu jest rozszerzenie „Minions x Minecraft”, które do gry wprowadza sporo postaci i treści, które związane są z popularną animacją. Co zobaczymy w dodatku? Przede wszystkim sympatyczne żółte stworki, Gru, Lucy i ich antagonistów w postaci El Macho czy Vectora. Do naszej dyspozycji oddane zostaną także gadżety, pojazdy czy specjalne stroje, w które możemy przyodziać naszego bohatera. Poniżej możecie zobaczyć zwiastun dodatku, który zadebiutował już w Microsoft Store

Sprawdź również zapowiedź konsoli Steam Deck.Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO