Blisko 100 nowych bloków

Ogromna aktualizacja Minecrafta – prawie 100 nowych bloków

Minecraft to nadal jedna z najciekawszych gier w historii – wiele osób uważa produkcję za wręcz przełomową w przemyśle wirtualnej rozrywki. Gra ma już swoje lata – wciąż jednak się rozwija i pozwala graczom na zabawę w niemal dowolnej formie. Także tegoroczne lato będzie bardzo gorące dla miłośników świata złożonego z sześcianów. Wielkimi krokami zbliżą się bowiem aktualizacja Caves & Cliffs, która wprowadzi do gry wiele nowości i wcześniej niedostępnych rozwiązań. Czego możemy się spodziewać?

Minecraft - materiały promocyjne gry

O aktualizacji Caves & Cliffs wiadomo już od pewnego czasu – teraz poznaliśmy jednak nieco konkretów. Okazuje się, że Minecrafta czeka mała rewolucja, która wprowadzi do gry sporo nowych elementów. 

Minecraft Caves & Cliffs – co nowego?

W pierwszej kolejności warto powiedzieć, że w grze pojawi się 91 zupełnie nowych bloków (na przykład miedź, z której będziemy mogli wykonać piorunochron). Pojawią się także nowe tereny, elementy roślinności czy śnieg. Wiadomo także, że aktualizacja zostaje podzielona na części – wszystko przez jej przytłaczające rozmiary. Z całą pewnością jest to jednak dobra wiadomość dla fanów gry, którzy wciąż są spragnieni nowości i przygód. Poniżej możecie znaleźć film z oficjalnego kanału gry, który poświęcony jest zbliżającej się aktualizacji. 

Zadowoleni mogą być także fani gier strategicznych - niiedawno zapowiedziano także grę Victoria 3.Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO