Kto cię ignoruje?

Jak sprawdzić, do kogo wysyłaliśmy zaproszenia na Facebooku?

Facebook i inne media społecznościowe biją dziś rekordy popularności. Korzystają z nich obecnie miliardy ludzi z całego świata. Na Facebooku swój profil ma większość z nas - wymieniamy wiadomości, udostępniamy własne materiały, lajkujemy posty czy zapraszamy ludzi do grona swoich znajomych. Zdarza się jednak, że nasze zaproszenie pozostaje bez odpowiedzi lub zostaje zignorowane. Okazuje się, że możemy sprawdzić, kto nie skorzystał z naszego zaproszenia. Jak to zrobić? Szybki poradnik znajdziecie poniżej. 

Fotografia poglądowa

Facebook daje nam możliwość zarówno sprawdzenia wysyłanych zaproszeń, jak i ich anulowania. Gdzie znaleźć odpowiednie opcje i jak je wykorzystać?

Jak sprawdzić wysłane zaproszenia na Facebooku i je anulować?

W pierwszej kolejności należy oczywiście zalogować się na nasze konto na Facebooku. Teraz należy klinać w ikonę „Zaproszenia do grona znajomych”. Następnie wybieramy opcje „Szukaj znajomych” i „Pokaż wysłane zaproszenia”. Naszym oczom ukaże się teraz lista osób, które zignorowały nasze zaproszenia. Teraz możemy - z poziomu tej opcji - anulować zaproszenia, które nie zostaly przyjęte. Drugim sposobem na anulowanie zaproszenia jest przejście bezpośrednio do profilu osoby, której je wysłaliśmy. Tam znajdziemy odpowiedni przycisk, który pozwoli na cofnięcie wysłania naszej prośby.

Sprawdź również - Windows 11 - jak wrócić do Windows 10?Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO