Pojawią się największe hity

Koncert Stinga w Polsce. Zobaczcie, kto z nim wystąpi

Sting w 2020 roku zaplanował trasę „My Songs”, która przebiega przez Polskę. Muzyk wystąpi 25 lipca 2020 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie. Fanów czeka wyjątkowy występ, podczas którego usłyszą nie tylko solowe utwory Stinga, ale także piosenki z okresu, w którym występował z The Police. Wiadomo już, że na koncercie pojawią się takie hity, jak „Englishman in New York", „Fields of God", „Shape of my heart", „Every Breath You Take", „Roxanne” i „Message in the Bottle".

youtube.pl

Razem ze Stingiem wystąpią: gitarzysta Dominic Miller, perkusista Josh Freese, gitarzysta Rufus Miller, klawiszowiec Kevon Webster, na harmonijce Shane Sager, a w chórkach wystąpią Melissa Musique i Gene Noble.

Gość specjalny

Na koncercie w roli gościa specjalnego pojawi się też Anna Jopek. W 2016 roku brała już ona udział w otwarciu noworocznego koncertu w Sali Koncertowej CKK Jordanki w Toruniu. Podczas wspólnego występu wykonali w duecie utwór „Fragile”. Jopek wspominała potem ten moment:

Mój występ ze Stingiem był spontaniczny. Ta scena jest na filmie w sieci i kiedy ją widzę, myślę, że powtórzyłabym ją, ilekroć mogłabym spotkać Stinga. Ustanowił język w muzyce, w którym i ja mogę dziś komunikować. Miał talent, odwagę i gust, stworzyć fuzję tylu istotnych i pozornie nieprzystających w muzyce ścieżek. Jest dla mnie źródłem niewyczerpanej inspiracji - od prostoty i doskonałości prowadzenia frazy w śpiewie po doskonałość kompozycji. No i gdyby nie Sting być może nie kochałabym tak szaleńczo Brandforda Marsalisa, czy Mino Cinelu, z którymi nagrałam mój kolejny album „Ulotne".

Bilety na lipcowy koncert Stinga można kupić na stronach livenation.pl i ticketmaster.pl.

Zobacz także: największe przeboje The PoliceKomentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO