Zadbaj o swoją bibliotekę

Jak zmienić hasło na Epic Games? Nie pozwól przejąć swojego konta

Dzisiaj gracz, który chce być na bieżąco ze wszystkimi najnowszymi premierami, nie może się ograniczać do jednej platformy. Doskonałym przykładem może być tutaj chociażby Epic Games – firma, która stara się gonić wciąż najczęściej wybieranego Steama. Epic od pewnego czasu prowadzi dość agresywną politykę tytułów ekskluzywnych, które nabyć można za pośrednictwem jedynie ich sklepu. Dodać do tego należy rozdawnictwo – wśród darmowych gier proponowanych przez serwis wystarczy wymienić tytuły takie jak: GTA V, Civilization VI czy Kingdom Come: Deliverance. Nic więc dziwnego, że gracze coraz łaskawszym okiem spoglądają na platformę Epic’a. Nasze konto w serwisie warto jednak odpowiednio zabezpieczyć. 

Epic Games Store

Oczywiście Epic Games oferuje weryfikację dwuetapową – wciąż jednak priorytetem jest stworzenie i właściwe używanie odpowiednio mocnego hasła. Poniżej sprawdzicie, jak zmienić nasz kod dostępu do konta.

Zmiana hasła w Epic Games

Oczywiście najpierw musimy się zalogować na konto Epic, do którego hasło chcemy zmienić. Teraz musimy zlokalizować zakładkę „Konto” i do niej przejść – tam znajdziemy opcję „Hasło i zabezpieczenia”, z której należy skorzystać w celu zmiany kodu dostępu do naszego konta. Teraz wystarczy dokonać jego zmiany w sekcji „Zmień hasło”. Pamiętać należy, że zmiana hasła musi zostać potwierdzona i spowoduje wylogowanie wszystkich podłączonych do konta urządzeń. Dzięki temu będziemy mogli jednak spać o wiele spokojniej. 

Macie dość gier i chcecie zrelaksować się przy seansie filmowym? Świetnym rozwiązaniem może okazać się klasyka filmowa – na przykład trylogia Matrix. Przypomnijmy, że należą do niej tytuły: Matrix, Matrix Reaktywacja i Matrix RewolucjeKomentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO