Oglądaj offline

Jak pobrać film z Netflixa?

Netflix dziś zna większość miłośników filmów i seriali. Streamingowy gigant stał się bardzo poważną alternatywą dla klasycznej telewizji. Oparty na miesięcznej opłacie abonament, przejrzyste warunki umowy i bogata biblioteka prezentowanych tytułów to tylko nieliczne z jego zalet, które dostrzegają miliony użytkowników. Chętnych do skorzystania z usługi nie brakuje również w Polsce. Serwis opiera się oczywiście na połączeniu z internetem – okazuje się jednak, że jego użytkownicy skorzystać mogą z pobierania dostępnych materiałów (oczywiście w ramach opłaconego abonamentu). Z takich filmów i seriali można skorzystać nawet z dala od najbliższej sieci Wi-Fi.

Fotografia poglądowa

Do samego pobrania materiałów na nasze urządzenie niezbędne jest oczywiście stałe i szybkie łącze internetowe. Warto w tym celu skorzystać chociażby z domowego Wi-Fi (transfer danych w naszym telefonie jest bowiem bardzo często limitowany). 

Pobieranie filmów z Netflixa

Koniecznym do pobierania warunkiem jest także aktywne konto w serwisie Netflix. Urządzenia obsługujące pobieranie to: iPhone (iOS 9.0 lub nowszy), telefony z systemem Android (Android 4.4.2 lub nowszy), tablety i komputery z systemem Windows 10 (wersja 1607 lub nowsza). Na urządzeniu zainstalowana musi być aplikacja Netflix – materiałów nie da pobrać się z poziomu przeglądarki. Teraz wystarczy, że wybierzesz tytuł, który chcesz pobrać. Przy większości z nich zobaczysz ikonę pobierania (strzałkę skierowaną w dół). Klikając w nią możesz zapisać materiały w pamięci masowej swojego urządzenia (dostępną pamięć można sprawdzić w ustawieniach aplikacji). Od tej pory możemy cieszyć się naszymi materiałami offline. Z tego samego poziomu możemy też usuwać pobrane wcześniej i obejrzane materiały. Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO