Bezpieczne oglądanie

Jak obejrzeć Obi-Wan Kenobi: Oglądaj nowe Gwiezdne Wojny z każdego miejsca na świecie

Obi Wan Kenobi, nowy serial na Disney Plus od Lucasfilm, zadebiutował na platformie 27 maja. Ewan McGregor i Hayden Christensen, którzy grali kolejno Obi-Wana Kenobiego oraz Anakina Skywalkera w częściach I, II i III serii filmów Gwiezdne Wojny, wracają do swoich ról 17 lat później.

Materiały promocyjne partnerów

Jedynym sposobem na obejrzenie serialu Obi-Wan Kenobi w Polsce jest posiadanie subskrypcji Disney Plus. Możesz również obejrzeć go w telewizji na żądanie poprzez Disney Plus w Polsce lub jakimkolwiek innym miejscu na świecie korzystając z dobrego VPN, jak na przykład Surfshark.

O czym jest Obi-Wan Kenobi

Zapowiedziany w 2019 i poprzedzony wieloma plotkami na swój temat, serial Obi-Wan Kenobi zadebiutował 27 maja – ponad prawie 45 lat po premierze oryginalnych Gwiezdnych Wojen 25 maja 1977.

Poza wyczekiwanem powrotem Ewana McGregora, grającego mistrza Jedi Obi-Wana Kenobiego, współaktor grający w prequelu Gwiezdnych Wojen, Hayden Christiansen powraca jako Darth Vader, tuż obok Joela Edgertona, który ponownie zagra wujka Luke'a, Owena Larsa. Nowe nabytki serii, Rupert Friend i Moses Ingram, grają polujących na Jedi Inkwizytorów.

Fanów The Mandalorian z pewnością ucieszy fakt, że Deborah Crow, która odpowiadała za reżyserię dwóch odcinków pierwszego sezonu, podjęła się reżyserii wszystkich sześciu odcinków Obi-Wana Kenobiego.

Akcja serialu rozgrywa się dziesięć lat po filmie Gwiezdne wojny: Zemsta Sithów (2005). W tym momencie Zakon Jedi jest w strzępach: tylko garstka przetrwała brutalną czystkę, która zakończyła Wojny Klonów, w tym Obi-Wan, który żyje jako pustelnik na pustkowiach Jundland na Tatooine. Jego cel? Chronić młodego Luke'a Skywalkera przed wszechpotężnym Imperium Galaktycznym, utworzonym dziesięć lat wcześniej przez Dartha Sidiousa (znanego również jako Imperator Palpatine, lub po prostu Senat) i jego ucznia, byłego podopiecznego Obi-Wana, Anakina Skywalkera/Dartha Vadera.

Aby jeszcze bardziej zaostrzyć apetyt, obejrzyjcie oficjalny trailer.

Ponieważ nowa seria kontynuuje historię klasycznych filmów Star Wars, jest to świetny czas, aby nadrobić zaległości, jeśli jeszcze ich nie widzieliście. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak oglądać Obi-Wan Kenobi po wydaniu, jak również każdy inny film lub serial Star Wars, gdziekolwiek jesteś na świecie.


Jak obejrzeć Obi-Wan Kenobi z każdego miejsca na świecie: Disney Plus z VPN

Niestety, Disney Plus nie zawsze oferuje te same biblioteki dla każdej lokalizacji. Jeśli nie możesz uzyskać dostępu do Obi-Wan Kenobi poprzez wymienione wyżej sposoby i nie chcesz czekać na jego dodanie do biblioteki w Polsce, najlepszym sposobem na oglądanie go jest użycie VPN dla disney plus.

Dla niewtajemniczonych, VPN to Wirtualne Sieci Prywatne, które pozwalają Ci sprawiać wrażenie, że korzystasz z Internetu z innego miejsca na świecie. Ponieważ serwisy streamingowe zazwyczaj blokują swoje treści tak, aby tylko niektóre regiony mogły oglądać dane filmy i programy telewizyjne, jest to świetna metoda, aby obejść te natrętne bariery i pozwolić Ci oglądać seriale, które tak bardzo chcesz zobaczyć – jak na przykład Obi-Wan Kenobi. Po ustawieniu VPN, będziesz w stanie zalogować się do Disney Plus z wybranego przez Ciebie kraju – wybierz taki, z którego możesz oglądać Obi-Wan Kenobi, jak na przykład Wielka Brytania lub USA i ciesz się oglądaniem nowych Gwiezdnych Wojen bez żadnych przeszkód.

Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO