Dla maniaków wirtualnej rozrywki

HyperX Alloy Elite 2 – klawiatura dla graczy

Gry komputerowe w ostatnich dekadach stały się jedną z najpopularniejszych form rozrywki. Nic więc dziwnego, że sporą popularnością cieszą się też urządzenia i akcesoria, które skierowane są przede wszystkim do miłośników wirtualnej rozrywki. Każdy gracz wie, jak ważna jest chociażby klawiatura, która umożliwia komfortową zabawę i cieszy oko swoim designem. Ciekawą propozycję przygotowała firma HyperX, która wypuściła niedawno urządzenie o nazwie Alloy Elite 2. Sprzęt nie należy do najtańszych – gwarantuje jednak graczom wysoką jakość wykonania i trwałość, którą mogą pochwalić się jedynie nieliczne urządzenia na rynku, Przyjrzyjmy się bliżej nowej klawiaturze od HyperX.

Materiały prasowe

Klawiatura HyperX Alloy Elite 2 to sprzęt stosunkowo drogi. Na oficjalnej stronie producenta i w sklepach partnerskich klawiaturę nabyć można za sugerowaną cenę 729 złotych. Poniżej znajdziecie nieco więcej informacji na temat jej możliwości.

HyperX Alloy Elite 2 – dane techniczne

Klawiatura HyperX Alloy Elite 2 wyposażona została w charakterystyczne podświetlenie LED i dynamiczne efekty RGB. Sprzęt opiera się na autorskiej konstrukcji producenta - Alloy Elite. Klawiatura wyposażona jest w przełączniki mechaniczne o wysokiej trwałości – wytrzymałość sprzętu ocenia się na 80 milionów kliknięć na każdy klawisz. Oczywiście HyperX Alloy Elite 2 wyposażona jest także w przełączniki multimedialne i klawisze szybkiego dostępu, które pzowalają na jeszcze wygodniejsze korzystanie z naszego peceta. Wrażenie może robić też jakość wykonania, której dopełnia stalowa rama urządzenia. Speców zainteresować może też 100-procentowy anti-ghosting i funkcja N-Key Rollove. Klawiatura jest wyposażona także w złącze USB 2.0. Mieliście okazję już z niej korzystać? A może dopiero zbieracie się do jej zakupu? Podzielcie się z innymi swoimi spostrzeżeniami i opiniami. 

A może szukasz ciekawego filmu? Sprawdź tytuły Szklana pułapka, Girl in Progress i Under the Skin.Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO