Nowy flagowiec na horyzoncie

Honor Play 5 – specyfikacja i data premiery

Wielkimi krokami zbliża się premiera nowego flagowca – mowa tu o telefonie Honor Play 5, którego premiera w Chinach zaplanowana jest już na 18 maja. Jakiś czas później telefon trafi także do Europy. Wiele wskazuje na to, że w czerwcu urządzenie zyska także dostęp do usług Google, z których korzysta większość użytkowników urządzeń z Androidem. Nieznana na razie jest także cena urządzenia – poznaliśmy jednak jego specyfikację i wiele wskazuje na to, że nowy Honor może zadebiutować w dwóch odsłonach. Mowa tu o telefonach Honor Play 5 i Honor Play 5 Pro. Specyfikacja tego pierwszego prezentuje się naprawdę imponująco. 

Honor Play 5 / materiały promocyjne

Telefon prawdopodobnie będzie reprezentował średnią półkę cenową – już teraz wiadomo, że nie będzie się on specjalnie wyróżniał designem – wrażenie może robić natomiast ekran AMOLED, który rozciąga się od krawędzi do krawędzi.

Honor Play 5 – dane techniczne

Wyświetlacz: przekątna ekranu 5,53 cala (AMOLED)
Procesor: MediaTek Dimensity 800U
System operacyjny: Android 
Aparat główny: 64 MP
Bateria: 3800 mAh
Profil: 7.46 mm
Waga: 179 g

Pełna specyfikacja i wszystkie informacje trafią do nas prawdopodobnie wraz z premierą smartfona. Czy uzyska on wsparcie dla produktów Google? Jeśli tak, to wiele wskazuje na to, że będziemy mieli do czynienia z naprawdę solidnym flagowcem za rozsądną cenę. 

Szukasz innego telefonu? Sprawdź również modele Xiaomi Mi 11 i Huawei P40 lite


Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO