Jest jedno ale...

Seriale Netflixa na YouTube – oglądaj dokumentalne hity zupełnie za darmo. Jakie seriale są dostępne?

Netflix dziś jest prawdziwym streamingowym gigantem, który nierzadko z powodzeniem może rywalizować z klasyczną telewizją. W jego przepastnej bibliotece chyba każdy znaleźć może coś dla siebie – nie brakuje w niej także chociażby programów dokumentalnych i edukacyjnych. Nic więc dziwnego, że tego rodzaju treści wykorzystywane są chociażby w szkołach – sam Netflix chętnie użycza swoich materiałów w celach dydaktycznych. W związku z epidemią koronawirusa i zamkniętymi szkołami nie jest to jednak możliwe. Okazuje się jednak, że każdy problem da się rozwiązać przy odrobinie chęci i zaangażowania. 

Fotografia poglądowa

Netflix zdecydował niedawno, że jego materiały będzie można obejrzeć za pośrednictwem serwisu YouTube – staną się one wówczas dostępne dla wszystkich użytkowników (bez konieczności uiszczania jakichkolwiek opłat).

Co znajdziemy na YouTube?

Wszystkie materiały udostępniono za pośrednictwem amerykańskiego youtubowego kanału Netflixa. Jedynym szkopułem z punktu widzenia polskiego użytkownika jest język – materiały są w języku angielskim (brakuje także polskich napisów). Na YouTube trafiło kilkadziesiąt tytułów dokumentalnych i edukacyjnych – dotyczą ekonomii, natury, biologii, geografii czy astrofizyki. Wśród tytułów znaleźć można między innymi: „Nasza planeta”, „Explained”, „Niemowlęta”, „Abstrakt: Sztuka designu” czy „Okresowa rewolucja”. Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO