Coś dla miłośników gadżetów

Facebook stworzy autorskiego smartwatcha?

Żyjemy w świecie opanowanym przez technologię i gadżety – niemal każdego tygodnia swoje premiery i zapowiedzi nowych sprzętów. Już teraz na rynku znajdziemy chociażby dziesiątki smartwatchy – niedawno pojawiły się natomiast plotki, że Facebook zamierza stworzyć swój zegarek. Tego rodzaju urządzenie ma się idealnie wpisywać zarówno w popularność tego rodzaju gadżetów, jak i w ciągle rosnące zainteresowanie Facebookiem. Czy rzeczywiście doczekamy się takiej premiery? Więcej informacji prawdopodobnie pojawi się w nadchodzących miesiącach – największa niewiadoma to na razie cena, o której nie wiadomo absolutnie nic. 

Fotografia poglądowa

Kiedy mogłaby nastąpić premiera urządzenia od Facebooka? Wiele wskazuje na to, że miłośnicy gadżetów będą musieli poczekać przynajmniej do roku 2022. Co może zaproponować swoim użytkownikiem facebookowy smartwach?

Facebook smartwach – potencjalne funkcje i możliwości

Zegarek ma być zasilany specjalnie przygotowaną wersją Androida (Facebook w przyszłości może stworzyć własny system operacyjny) – za jego pośrednictwem obsłużymy więc połączenia przychodzące i funkcje społecznościowe. Sprzęt ma też zadbać o naszą kondycję i synchronizować się z innymi programami i urządzeniami do monitorowania naszego zdrowia. Użytkownicy prawdopodobnie będą mieli też możliwość dzielenia się za pośrednictwem Facebooka swoimi postępami czy aktywnościami. Sądzić należy, że większość funkcji zegarka będzie się opierać na portalu społecznościowym – może się więc okazać, że użytkownicy smartwatcha będą zmuszeni to założenia konta na Facebooku. Informacje dotyczące urządzenia pochodzą z serwisu The Information i na razie nie doczekaliśmy się ich oficjalnego potwierdzenia. 

Sprawdź również Huawei Watch Fit i Xiaomi Mi Band 5Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO