Klasyka w nowej odsłonie

Command & Conquer Remastered Collection - wymagania sprzętowe. Kody i trainery do gry Command & Conquer Remastered Collection

Wśród gier komputerowych nietrudno znaleźć produkcje, które już lata temu uzyskały status kultowych. Niektóre z nich po latach doczekały się odświeżonych wersji, które do gustu przypaść mogą zarówno weteranom pierwotnych wersji, jak i graczom, dla których jest to dopiero pierwsze zetknięcie z daną produkcją. Doskonałym przykładem takiej gry może być Command & Conquer Remastered Collection – gra, która swoją premierę miała na początku czerwca 2020 roku. Tytuł proponuje graczom odświeżoną wersję uznanego klasyka, która wygląda o wiele lepiej i niesie ze sobą grywalność sprzed lat. 

Materiały promocyjne gry

Przed zakupem zremasterowanej kolekcji warto rzucić okiem na jej wymagania sprzętowe. Nie są one zbyt wysokie – wciąż jednak są o wiele wyższe niż pierwotna wersja gry.

Minimalne wymagania sprzętowe:

System operacyjny: Windows 8.1/10 (64-bit)
Procesor: Intel Core 2 Duo E4600 / AMD Athlon 64 X2 6400 (2.4ghz)
Pamięć: 4 GB RAM
Karta graficzna: NVIDIA GeForce GT 420 / ATI Radeon HD 5570
DirectX: Wersja 11
Sieć: Szerokopasmowe połączenie internetowe
Miejsce na dysku: 32 GB dostępnej przestrzeni

Rekomendowane wymagania sprzętowe:

System operacyjny: Windows 8.1/10 (64-bit)
Procesor: Intel Core i5 4690K / AMD Ryzen 7 1700
Pamięć: 4 GB RAM
Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 660 / ATI Radeon HD 7850
DirectX: Wersja 11
Sieć: Szerokopasmowe połączenie internetowe
Miejsce na dysku: 32 GB dostępnej przestrzeni

Źródło: Steam 

Kody 

W grze nie można używać kodów. W internecie bez trudu znaleźć można jednak trainery, które ułatwią rozgrywkę najbardziej sfrustrowanym jej trudnością. Pamiętajmy jednak, że mogą one wpłynąć na radość i wyzwania płynące z zabawy z tytułem. 

A może szukasz ciekawego filmu na wieczór? Sprawdź koneicznie tytuły Tygrys i śnieg, Templariusze. Miłość i krew lub Somewhere. Między miejscami.Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO