Ekspansja komunikatora

Clubhouse dostępny na Androidzie!

Komunikatory internetowe przeżywają obecnie swoją złotą erę. Rozwój sieci internetowej i pandemia sprawiły, że obecnie korzystają z nich niemal wszyscy. Używamy ich zarówno do pracy i nauki, jak i kontaktowania się z rodziną czy znajomymi. Jednym z ciekawszych programów okazał się Clubhouse, który przez pewien czas cieszył się etykietą ekskluzywnego komunikatora – dostępny był bowiem jedynie na urządzeniach Apple. Prestiżu komunikatorowi dodawał także fakt, że korzystał z niego chociażby Bill Gates. Teraz aplikacja dostępna jest dla posiadaczy smartfonów z Androidem!

Clubhouse

Warto w tym miejscu dodać, że Clubhouse jako pierwszy wprowadził opcje, z których później zaczerpnęły Instagram, Telegram czy Twitter. Teraz aplikacja traci nieco na ekskluzywności – daje sobie jednak szansę na pozyskania tysięcy nowych użytkowników.

Clubhouse – funkcje i możliwości

Clubhouse na Androidzie działa niemal identycznie, jak w przypadku wersji na urządzenia z iOS. Użytkownicy mogą korzystać z różnego rodzaju pokojów – zarówno tych otwartych, jak i takich, do których wymagane jest specjalne zaproszenie. Każdy nowy użytkownik może zaprosić innych – ważna jest jednak „jakość” nowych użytkowników, które przekładać się może na pozycję samego zapraszającego w aplikacji. Za jej pośrednictwem możemy zarówno wysłuchać innych, jak i poprosić o głos – gdy zostanie nam udzielony, mamy szansę się wypowiedzieć i zacząć aktywnie uczestniczyć w dyskusji. Czy wejście Clubhouse na rynek Androida okaże się spektakularnym sukcesem? Prawdopodobnie przekonamy się już niebawem. 

Sprawdź również aplikacje zbliżających się Mistrzostw Europy - EURO 2020 Official.


Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO