Bądź na bieżąco z prognozami

1Weather aplikacja pogodowa, gdzie pobrać, funkcje i możliwości

Niedawno rozpoczął się okres wakacyjny, który dla wielu z nas jest czasem wyjazdów i zasłużonego wypoczynku. Nawet najlepszy plan może nam jednak pokrzyżować pogoda i gwałtowne zjawiska atmosferyczne. Nic więc dziwnego, że w tym czasie wyjątkowo często sprawdzamy aktualne prognozy pogody dla miejsca, w którym zamierzamy wypoczywać. Dziś nie jesteśmy już skazani na informacje z prasy czy telewizji. Aktualną prognozę mamy na wyciągnięcie ręki, między innymi dzięki aplikacjom mobilnym, które przeznaczone są na smartfony. Jedną z najciekawszych apek pogodowych jest z całą pewnością 1weather. Co oferuje ona swoim użytkownikom?

1Weather

Aplikacja dostępna jest zarówno na telefony z systemem operacyjnym Android, jak i te, które działają w oparciu o iOS. Jakie funkcje oferuje 1weather swoim użytkownikom?

1weather - funkcje i możliwości

Aplikacja przede wszystkim dostarcza informacji o lokalnych i krajowych prognozach pogody (aktualizowane są one 24 godizny na dobę, co zapewnia najświeższe i dalekosiężne lokalne prognozy pogody). Do naszej dyspozycji oddane zostały także długoterminowe prognozy, które cechuje spora sprawdzalność. O zagrożeniach i zmianach użytkownik zostanie powiadomiony za pośrednictwem specjalnego alertu (sami także mamy możliwość ustawienia, kiedy otrzymamy stosowny komunikat). Aplikacja na bieżąco przedstawia także informacje na temat stanu i jakości powietrza, wschodów i zachodów słońca i księżyca czy aktualnej fazie księżyca. Skorzystać możemy także z ponad 25 map radarowych, które także aktualizowane są w czasie rzeczywistym. Niemal wszystkie opcje aplikacji i dostępne w niej funkcje możemy dostosować i spersonalizować wedle własnych oczekiwań. Czyni to 1weather jedną z najchętniej pobieranych aplikacji pogodowych (tylko ze sklepu Google Play została ona pobrana ponad 50 milionów razy).

Sprawdź również aplikację mobilną i usługę ProtonMail.Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO