Wiek, wzrost, waga, instagram, filmografia, mąż, żona, dzieci

Edyta Górniak i Zenek Martyniuk zaczną ze sobą współpracować?

AKPA

Zenek Martyniuk wystąpił ostatnio podczas „Wakacyjnej Trasy Dwójki” w Chełmnie. O show króla disco polo było bardzo głośno, a to dlatego, że w pewnym momencie na scenie pojawiła się… Edyta Górniak. Popląsała chwilę u boku wokalisty, a później przesłała pozdrowienia do tłumu i wokalisty, znikając ze sceny. Pojawiły się pytania czy Górniak i Martyniuk planują razem jakieś działania w sferze zawodowej. Jak się okazuje - Martyniuk tego nie wyklucza. 

Zenek Martyniuk i współpraca z Edytą Górniak? 

Edyta Górniak od czasu głośnego występu obok Martyniuka, nie zabrała w tej sprawie głosu. Król disco polo postanowił jednak porozmawiać z „Super Expressem” i był dość wylewny. Przyznał, że był zaskoczony zachowaniem diwy: 

To nie było zaplanowane ani wyreżyserowane. Śpiewałem sobie jedną ze swoich piosenek, kiedy nagle zauważyłem, że obok mnie jest Edyta. Poczułem się wyróżniony i naprawdę fajnie to wyszło. Nie przypuszczałem, że stać ją na taki spontaniczny gest. Wcześniej powiedzieliśmy sobie tylko „dzień dobry” na backstage’u i nic więcej

 


Czy ten występ Górniak zachęci Martyniuka do tego, aby zaproponować diwie współpracę? Póki co król disco polo nie zaproponował tego artystce, ale jak twierdzi - nie wyklucza współpracy z gwiazdą: 

Nie myślałem o tym, ale jestem otwarty na muzyczne eksperymenty. Jakby się pojawiła jakaś ciekawa propozycja i Edyta chciałaby zaśpiewać ze mną w duecie, na pewno bym ją pozytywnie rozpatrzył 

Mogliby zrobić wielki hit? 


Może zainteresują Cię także:Dodaj komentarz

Przepisz kodArtykuły powiązane

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO