Pobierzecie?

Zenek Martyniuk doczeka się GRY O SOBIE!

AKPA

Wszyscy twierdzą, że nie słuchają Zenka Martyniuka. A jednak – nadal bije rekordy popularności gdy wypuszcza kolejną piosenkę, film o jego życiu wejdzie 14 lutego do kina, a jego benefis w Telewizji Polskiej był bardzo chętnie oglądany. Martyniuk umie korzystać ze swoich „pięciu minut” - przecież nawet reklamował swoim wizerunkiem napoje energetyczne! Okazuje się, że to nie koniec wariacji na punkcie Zenka. Co tym razem dla nas szykują?


Nawet my byśmy się tego nie spodziewali. Ciekawe, czy to również chętnie wykorzystają fani Martyniuka.

Będzie gra o Zenku

Twórcy gier komputerowych doszli do wniosku, że skoro „boom” na Zenka Martyniuka trwa – warto iść z duchem czasu. Niebawem na rynku ma pojawić się gra o disco polowcu.

Jak informuje SuperExpress ma być ona dostępna zarówno w wersji online, jak i w wersji do pobrania. W grze będą wykorzystane także popularne szlagiery, jakie wylansował wokalista m.in. „Przez twe oczy zielone” czy „Przekorny los”. Nie jest wiadomym na razie co będzie do zrobienia w grze, ale wiadomo, że jej debiut będzie miał miejsce na targach gier w Londynie.

Sam Martyniuk ma się pojawić na premierze – być może wykona nawet kilka swoich piosenek dla fanów, którzy się tam zbiorą.

Planujecie trochę w to pograć?

Kontakt, numer telefonu, adres zamieszkania, adres email

Dodaj komentarz2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO