Kim jest?

Zebo - tajemniczy komentator. Wiek, wzrost, filmy, Instagram, dziewczyna

YouTube/ZeboPL

Zebo to jedna z najbardziej tajemniczych postaci na polskim YouTube. Nie wiadomo nawet, jak ma na imię i jak wygląda. Strzeże on swojej prywatności bardzo pilnie. Jego materiały cieszą się natomiast milionami wyświetleń.

Wszystko o: Zebo

Pełne imię i nazwisko: brak danych
Pseudonim: Zebo
Zawód: influencer / youtuber
Dzieci: brak danych
Partnerka: brak danych
Instagram: @zebolek


Kariera

Zebo to jeden z przedstawicieli polskich kanałów commentary, który może pochwalić się ogromną widownią. Tylko na YouTube jego kanał subskrybuje niemal 1,5 miliona użytkowników serwisu. Najczęściej jego materiały mają charakter monologu, który opatrzony jest materiałami z gier komputerowych. W swoich produkcjach porusza on tematykę obecnych dram internetowych, skandali, wydarzeń ze świata show-biznesu czy innych zagadnień ważnych dla internetowej społeczności. Często wyraża on swoje opinie, które nierzadko są kontrowersyjne, przez co niektórzy twórcy nie pałają do niego zbytnią sympatią. Zebo nie może jednak narzekać na brak widzów i zainteresowania - jego każdy film jest bowiem oglądany średnio setki tysięcy razy, co sprawia, że jego kanał jest jednym z największych na polskim YouTube.

Życie prywatne

Zebo to jeden z najbardziej tajemniczych twórców, który bardzo dba o swoją prywatność. O jego życiu nie wiemy nic. Tajemnicą jest nawet jego imię, nazwisko czy status związku.

Kontakt, numer telefonu, adres zamieszkania, adres email

Dodaj komentarz

Przepisz kod 
2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO