Kim jest?

Young Multi - raper i gamer. Wiek, wzrost, filmy, piosenki, Instagram, dziewczyna

instagram/youngmulti

Young Multi (a właściwie Michał Rychlik) to polski youtuber, streamer, raper i autor tekstów, który urodził się 1 lutego 1997. Swoją działalność w internecie rozpoczął około 2010 roku. Na początku skupiał się na grach komputerowych, później natomiast zaczął także karierę muzyczną.

Wszystko o: Young Multi

Pełne imię i nazwisko: Michał Rychlik
Pseudonimy: Young Multi
Data urodzenia: 1 lutego 1997
Zawód: youtuber / influencer / raper
Dzieci: brak danych
Partnerka: brak danych
Instagram: @youngmulti


Kariera

Internetowa kariera Michała Rychlika rozpoczęła się około 2010 roku, gdy założył on własny kanał na YouTube. Początkowo pojawiały się tam materiały poświęcone grom komputerowym (wówczas królował Minecraft). W 2015 twórca postanowił spróbować swoich sił w branży muzycznej. Od tamtej pory wydał cztery płyty, a na swoim koncie ma współpracę z twórcami takimi jak: Bedoes, Peja, Żabson, Beteo, Merghani, Nocny Sosa, Adaem czy TXNSHI. W 2021 roku zaczął streamować na popularnej platformie Twitch, gdzie komentuje bieżące wydarzenia i materiały innych twórców. Chętnie także wypowiada się na temat utworów muzycznych polskich i zagranicznych wykonawców. Jego transmisje na żywo gromadzą obecnie wiele tysięcy widzów jednocześnie.

Życie prywatne

O życiu prywatnym młodego artysty wiemy niewiele. Rzadko dzieli się on swoim prywatnym życiem w mediach społecznościowych. Media jednak dość często publikują poświęcone mu artykuły.

Kontakt, numer telefonu, adres zamieszkania, adres email

Dodaj komentarz

Przepisz kod 
2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO