Kim jest?

Wujek Łuki - manager Ekipy. Wiek, wzrost, filmy, Instagram, dziewczyna

Instagram/wujekluki

Wujek Łuki (a właściwie Łukasz Wojtyca) to jedna z najważniejszych postaci niezwykle popularnej Ekipy Friza, której jest menedżerem. To on dogląda najważniejszych kwestii związanych z internetową działalnością całej Ekipy. Prywatnie przyjaźni się z Frizem, z którym znają się od lat.

Wszystko o: Wujek Łuki

Pełne imię i nazwisko: Łukasz Wojtyca
Data urodzenia: 1985 rok
Pseudonim: Wujek Łuki
Zawód: influencer / manager
Dzieci: brak danych
Partnerka: Kasia Bożyk
Instagram: @wujekluki


Kariera

Wujek Łuki to filar Ekipy, bez którego większość jej sukcesów nie byłaby możliwa. To on jest menedżerem grupy i pomaga w podejmowaniu najważniejszych decyzji. Sam także gościnnie bierze udział w niektórych materiałach (najczęściej u boku swojej dziewczyny, Fusialki). Profile w mediach społecznościowych popularnego Wujasa cieszą się ogromnym zainteresowaniem, tylko na Instagramie śledzi go ponad milion użytkowników. Na Twitterowym koncie Łukasza Wojtycy znajdziemy natomiast informacje o nowych projektach i przedsięwzięciach. Wiemy też, że jest on ogromnym fanem motoryzacji i lubi sportowe auta. Zdjęcia z jego podróży i projektów oglądać można na Instagramie wujekluki.

Życie prywatne

Łukasz Wojtyca strzeże swojej prywatności i rzadko udostępnia informacje związane z jego prywatnym życiem. Z filmów wiemy, że jego partnerką jest Kasia Bożyk, która także należy do Ekipy.

Kontakt, numer telefonu, adres zamieszkania, adres email

Dodaj komentarz

Przepisz kod 
2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO