Kim jest?

Wojtek Gola - włodarz Fame MMA. Wiek, wzrost, Fame MMA, Instagram, dziewczyna

YouTube / Wojtek Gola

Wojtek Gola urodził się w 1988 roku. Jego kariera w show-biznesie rozpoczęła się od udziału w programie rozrywkowym Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy. Obecnie znany jest z bycia włodarzem gali Fame MMA. Prowadzi też kanał na YouTube i realizuje inne projekty oparte o sieć.

Wszystko o: Wojtek Gola

Pełne imię i nazwisko: Wojtek Gola
Data urodzenia: 1988
Zawód: youtuber / influencer / włodarz Fame MMA
Wzrost: 182 cm
Dzieci: brak danych
Partnerka: brak danych
Instagram: @wojtekgola


Kariera

Kariera Wojciecha Goli rozpoczęła się od udziału w rozrywkowym programie Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy, gdzie był on jednym z uczestników. Widzom dał się poznać jako pewny siebie imprezowicz, który nie stroni od dobrej zabawy. 22 maja 2018 roku wraz z Michałem Baronem, Krzysztofem Rozparą i Rafałem Pasternakiem założył organizację Fame MMA, której jest włodarzem i udziałowcem. W Fame MMA stoczył też trzy walki (przegrane z Joelem Morrisem i Dawidem Malczyńskim oraz wygraną z Marcinem „Rafonixem” Krasuckim). Gola realizuje także własne projekty internetowe. Obecnie oglądać go możemy na YouTube, gdzie jest jednym z prowadzących kanał Spontan. Na Instagramie Wojciecha Golę obserwuje obecnie ponad milion użytkowników serwisu.

Życie prywatne

O prywatnym życiu Wojciecha Goli wiemy niewiele, rzadko dzieli się on bowiem szczegółami ze swojej codzienności w sieci. Wiele wskazuje jednak na to, że włodarz Fame MMA jest obecnie singlem i skupia się na realizowaniu internetowych projektów.

Kontakt, numer telefonu, adres zamieszkania, adres email

Dodaj komentarz

Przepisz kod 
2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO