Jak wrócił do Polski?

Wojciech Szczęsny już z rodziną. Liam bardzo się ucieszył z powrotu taty!

AKPA

Wojciech Szczęsny niemal przez miesiąc przebywał samotnie we Włoszech, gdzie poddany był kwarantannie. Wszystko zaczęło się 12 marca od czasu, kiedy testy laboratoryjne potwierdziły, że inny zawodnik Juventusu – Daniele Rugani – jest nosicielem koronawirusa. Wszyscy piłkarze, wraz ze Szczęsnym, musieli więc poddać się kwarantannie Marina i Liam w tym czasie, dla własnego bezpieczeństwa, wyjechali do Polski i przez ten czas przebywali sami. Marina często mówiła o tym, jak bardzo tęskni i jak ciężko jej bez męża. Teraz już mogą się sobą nacieszyć, a reakcja Liama na powrót taty była rozbrajająca. 

Wojciech Szczęsny już z rodziną 

Marina Łuczenko-Szczęsna nie kryła, że jest w kiepskiej formie psychicznej i źle znosi rozstanie ze swoim mężem. Zarówno ona, jak i jej syn, bardzo tęsknili za piłkarzem. Teraz jednak wszystko się zmieni. Bramkarz wrócił już do Polski i będzie mógł się nacieszyć swoją rodziną. A jego rodzina – będzie miała okazję nacieszyć się nim. Kto najbardziej ucieszył się na powrót Szczęsnego? Jego syn – Liam. Na Instagramie pojawiło się nagranie, na którym widać, jak maluch biegnie wprost w ramiona swojego ojca. 

To był widok naprawdę rozczulający! 

 

 


Jak Szczęsny wrócił do Polski? 

Obecnie granice Polski z powodu koronawirusa są zamknięte. Nie ma również lotów międzynarodowych. Oznacza to, że Szczęsny musiał dostać się do kraju samochodem. Potwierdziła to, w rozmowie z Pudelkiem żona piłkarza: 

Wojtek przyjechał wczoraj [31 marca] samochodem. Liam jest bardzo szczęśliwy 

To musiała być bardzo długa droga, bo jak wiemy, jest wiele wypowiedzi, że na granicy są wielogodzinne postoje. Według nowych wytycznych Szczęsny musi również odbyć 14-dniową kwarantannę. Najważniejsze jednak, że z rodziną. 

 
Dodaj komentarz2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO