Kim jest?

Wojciech Łozowski - czyli "Łozo". Wiek, wzrost, waga, Instagram, żona, kariera

AKPA

Wojciech Łozowski na pewno większej ilości osób będzie znany jako „Łozo”, czyli były wokalista grupy Afromental. Jest również aktorem, a także członkiem Akademii Fonograficznej ZPAV. Kim dokładnie jest Łozo? 

Wszystko o: Łozo 

Pełne imię i nazwisko: Wojciech Andrzej Łozowski 
Pseudonim: Łozo, Wozzo, Wozz
Zawód: wokalista, aktor 
Partnerka: brak informacji 
Dzieci: brak informacji 
Wzrost: 190 cm 
Waga: brak informacji 
Instagram: @mightywozz

Młodość 

Jest synem Andrzeja i Elżbiety Łozowskich. Jego ojciec był mistrzem tańca towarzyskiego i zmarł, kiedy Wojciech miał 10 lat. W dzieciństwie również tańczył, a także związany był z kabaretem „Są gorsi”. Trenował także hip-hop. Studiował zarządzanie, ale studia zawiesił po pierwszym roku. Przeprowadził się do Warszawy, gdy dołączył do zespołu Afromental i poszedł na studia do Wyższej Szkoły Muzyki Rozrywkowej i Jazzu im. Krzysztofa Komedy. 

 


Kariera

W 2004 roku został wokalistą zespołu Afromental. Śpiewał tam do 2017 i wspólnie wydali cztery albumy i rozsławili takie piosenki jak „Rock’&Rollin’ Love”, „Pray 4 Love” czy „Rollin’ with U”. Śpiewał gościnnie w projekcie 21 Allstars „Powinnaś być ze mną”. 

Działalność pozamuzyczna 

Jest aktorem - pojawił się w serialu 39 i pół, a także w filmie „Planeta Singli”. W 2005 roku był prezenterem programów w MTV. Współprowadził program „SuperDzieciak” i brał udział w programie „Taniec z gwiazdami”. Był również jurorem w „Must be the music. Tylko muzyka”. 
Dodaj komentarz 
2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO