Kim jest?

Wiewiór - aktualny mistrz Fame MMA. Wiek, wzrost, walki, Instagram, dziewczyna

Instagram / wiewior_official

Wiewiór (a właściwie Maksymilian Wiewiórka) to jedna z największych gwiazd federacji mieszanych sztuk walki Fame MMA. Utalentowany zawodnik jest obecnie mistrzem wagi półśredniej organizacji.

Wszystko o: Wiewiór

Pełne imię i nazwisko: Maksymilian Wiewiórka
Data urodzenia: 1998
Pseudonim: Wiewiór
Wzrost: 178 cm
Waga: ok. 75 kg
Zawód: influencer / zawodnik MMA
Dzieci: brak danych
Partnerka: brak danych
Instagram: @wiewior_official


Kariera

Maksymilian Wiewiórka (znany także jako Wiewiór) to jedna z niekwestionowanych gwiazd organizacji Fame MMA. Przed występami w oktagonie freakowej federacji trenował on już sporty walki i miał na swoim koncie kilka pojedynków. Dobre występy i cztery zwycięstwa na Fame doprowadziły go do pasa mistrzowskiego w półśredniej kategorii wagowej (20 listopada 2021 pokonał ówczesnego mistrza, Adriana Polaka). Wiewiór ma za sobą także pierwszą obronę pasa (pokonał Krystiana „Krychę" Wilczaka 14 maja 2022 roku). Wiele wskazuje na to, że już niedługo ponownie zobaczymy go w oktagonie, nie wiadomo jednak, kto będzie jego przeciwnikiem i pretendentem do tytułu. Na Instagramie Wiewióra obserwuje blisko 170 tysięcy użytkowników serwisu.

Życie prywatne

O życiu prywatnym zawodnika Fame MMA wiadomo niewiele. Prawdopodobnie jest on jednak singlem i przygotowuje się do obrony mistrzowskiego pasa.

Kontakt, numer telefonu, adres zamieszkania, adres email

Dodaj komentarz

Przepisz kod 
2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO