Kim jest?

White 2115 - raper i showman. Wiek, wzrost, piosenki, płyty, Instagram, dziewczyna

YouTube/SBM Label

White 2115 (a właściwie Sebastian Czekaj) to polski raper i wokalista, który swoją karierę rozpoczął około 2017 roku, gdy wziął udział w projekcie SB Starter. Niedługo później dołączył do wytwórni SBM Label.

Wszystko o: White 2115

Pełne imię i nazwisko: Sebastian Czekaj
Data urodzenia: 5 maja 1996
Pseudonim: White 2115
Zawód: raper
Dzieci: brak danych
Partnerka: Paulina
Instagram: @2115white


Kariera

White 2115 to obecnie jeden z najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawalnych polskich raperów. W 2017 roku wziął udział w akcji SB Starter i już rok później wydał swój debiutancki album pod tytułem Rockstar. Do jego największych hitów zaliczają się między innymi Porsche, Mogę Dziś Umierać, Morgan, Oh Oh (lala) czy California. Obecnie ma na swoim koncie pięć pełnoprawnych krążków, które niejednokrotnie zdobywały status platynowych płyt. W 2021 roku był on trzecim najpopularniejszym polskim artystą na Spotify. Współpracował z artystami takimi jak między innymi: Bedoes, Blacha, Mata, Żabson, Beteo, Białas, Szpaku czy Zeamsone. White 2115 jest także niezwykle popularny w mediach społecznościowych. Jego profil na Instagramie śledzony jest przez ponad 740 tysięcy użytkowników serwisu.

Życie prywatne

O życiu prywatnym rapera wiemy niewiele. Z mediów społecznościowych możemy wywnioskować, że jego wieloletnią partnerką jest Paulina. Para zna się jeszcze z czasów szkolnych.

Kontakt, numer telefonu, adres zamieszkania, adres email

Dodaj komentarz

Przepisz kod 
2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO