Wiek, wzrost, waga, instagram, filmografia, mąż, żona, dzieci

Tromba - kim jest? Wiek, wzrost, waga, Instagram, YouTube, dziewczyna

instagram.com; @tromba

Tromba to polski YouTuber, który występuje w Ekipie u boku Friza, Wujka Łukiego czy Mini Majka. Swoją karierę rozpoczynał od gry w Pokemon Go – później, jak Friz, zmienił temat swojego YouTube’a na vlogi i challenge. Kim jest Tromba?

Wszystko o: Tromba

Pełne imię i nazwisko: Mateusz Trąbka
Data urodzenia: 14 kwietnia 1996
Zawód: YouTuber
Partnerka: Marcysia Ryskala
Wzrost: 180 cm
Waga: brak informacji
Instagram: @trombabomba
YouTube: Tromba (ok. 1,2 mln subskrypcji)

Kariera

YouTuberem został w zasadzie z przypadku – planował raczej inaczej pokierować swoją karierą. Ostatecznie jednak wrzucał na YT swoje filmiki z tego, jak gra w Pokemon Go. Później, kiedy poznał Friza, nieco zmienił specyfikę swojego kanału i zaczął wrzucać tam vlogi, a także wykonywał challenge. Teraz tematyka jego kanału jest bardzo różna. Jest członkiem Ekipy i jednym z lepszych przyjaciół Friza. Prowadzi na kanale nową serię, która polega na tym, że zabiera poszczególnych członków ekipy do studia tatuażu i oni wybierają sobie co dokładnie znajdzie się na ich ciele.


Życie prywatne

Mateusz mieszka z Wujkiem Łukim, którego traktuje jak starszego brata i który jest jego menadżerem. Ma dwa zwierzaki – węże, które nazwał Puszek i Okruszek. Związany jest z Marcysią Ryskalą.

Ciekawostki

Tromba, jako dziecko, miał astmę, a rodzice często kazali mu chodzić w kasku. Mówił kiedyś o swojej dziewczynie – Laurze. W zasadzie swoją karierę zawdzięcza Frizowi.

Czytaj również: Konwerter mp3 z Youtube

Czytaj również: Praca w Warszawie ogłoszenia


Może zainteresują Cię także:Dodaj komentarz

Przepisz kod 
2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO