Kim jest?

Troian Bellisario - Spencer z Pretty Little Liars. Wiek, wzrost, waga, mąż, dzieci

Materiały promocyjne serialu

Troian Bellisario amerykańska aktorka, która swoją popularność zawdzięcza jednej z głównych ról w serialu "Pretty Little Liars". Grała jednak w wielu innych produkcjach, o których warto wspomnieć. Jak dobrze znacie Troian?

Wszystko o: Troian Bellisario 

Pełne imię i nazwisko: Troian Avery Bellisario 
Data i miejsce urodzenia: 28 października 1985, Los Angeles 
Zawód: aktorka 
Mąż: Patrick J. Adams (mąż od 2016-obecnie)
Dzieci: Aurora (2018)
Wzrost: ok. 170 cm 
Waga: ok. 54 kg 
Instagram: @sleepinthegardn

Wczesne życie 

Bellisario urodziła się i wychowywała w Los Angeles. Jej rodzice to Donald P. Bellisario i Deborah Pratt. Oboje są producentami filmowymi. Ma młodszego brata, trójkę przyrodnich sióstr i dwóch przyrodnich braci. Ukończyła, w 2009 roku, Bachelor of Fine Arts na USC. 


Kariera

Zadebiutowała w 1988 roku w filmie "Last Rites". Miała zaledwie 3 lata. I postanowiła iść tą drogą. Grała głównie w produkcjach wyprodukowanych przez jej ojca w tym w "Agenci NCIS" czy "JAG - Wojskowe Biuro Śledcze". Wystąpiła w filmach z Mary-Kate i Ashley Olsen. W 2009 roku zagrała w serialu "Słodkie kłamstewka".

Życie prywatne 

Jest przybraną siostrą Michaela Bellisario, aktora Seana Murraya i producenta oraz aktora - Chada Murray'a. W 2016 roku wyszła za mąż za swojego wieloletniego partnera - Patricka J. Adamsa ("W garniturach"). W 2018 roku na świat przyszła ich córka - Aurora. 

Kontakt, numer telefonu, adres zamieszkania, adres email

Dodaj komentarz

Przepisz kod 
2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO