Wiek, wzrost, waga, instagram, filmografia, mąż, żona, dzieci

Toni Collette - gwiazda Na noże. Wiek, wzrost, waga, Instagram, mąż, dzieci

Materiały promocyjne filmu

Toni Collette to australijska aktorka, producentka i piosenkarka. Najbardziej znana z filmu "Szósty zmysł", a także z takich produkcji jak np. "Na noże". Zobaczcie, jak dobrze ją znacie. 

Wszystko o: Toni Collette 

Pełne imię i nazwisko: Toni Collette Galafassi, urodzona jako Toni Collett
Data i miejsce urodzenia: 1 listopada 1972, Sydney, Australia 
Zawód: aktorka, producentka, piosenkarka 
Wzrost:173 cm
Waga: ok. 59 kg 
Partner: Dave Galafassi (mąż od 2003-obecnie)
Dzieci: Sage Florence (2008), Arlo Robert (2011)
Instagram: brak 

Wczesne życie

Toni urodziła się 1 listopada 1972. Ma dwóch młodszych braci. Wychowywała się w Sydney. Od dziecka uwielbiała taniec i śpiew, a także aktorstwo. Pierwszą rolę zagrała w szkolnym przedstawieniu "Godspell". 


Kariera

Jej debiutem była produkcja "A Country Practice", gdzie zagrała w jednym odcinku jako Tracy. Póżniej grała niewielkie role, ale tak naprawdę prawdziwą popularność zdobyła w momencie, w którym wystąpiła w produkcji "Szósty zmysł" u boku Bruce'a Willisa. Grała również w takich produkcjach jak "Był sobie chłopiec", "Wieczór" czy "Na noże". 

Życie prywatne 

Kiedy zaczynała jako aktorka, nie mogąc sobie poradzić z popularnością, wpadła w zaburzenia odżywiania (bulimia), a także zaczęła miewać ataki paniki. W 2002 roku poznała muzyka Dave'a Galafassiego, za którego wyszła w 2003 roku. Mają dwójkę dzieci: Sage Florence, córkę urodzoną w 2008 roku, a także syna - Arlo Roberta, który przyszedł na świat w 2011 roku.  
Toni Collette - nie tylko Szósty zmysł. Jej najlepsze roleToni Collette, a właściwie Antonia Colette, urodziła się 1 listopada 1972 w Sydney. Zadebiutowała w filmie "Spotswood" w 1991 roku. Zwróciła na siebie uwagę w momencie, kiedy wystąpiła w "Wesele Muriel". Zagrała m.in. w "Szóstym zmyśle" i za rolę w tym filmie dostała nominację do Oscara w kategorii Najlepsza Aktorka Drugoplanowa. Jest jedną z najpopularniejszych australijskich aktorek. Toni Collette zamieszkała w Hollywood, dokąd przeprowadziła się z rodzinnego Sydney wraz z mężem Danym Galafassim. Toni Collette - najlepsze role 

1. Szósty zmysł - reż. M. N. Shyamalan, 1999
2. Dziedzictwo. Hereditary - reż. A. Aster, 2018
3. Na noże - reż. R. Johnson, 2019
4. Wanderlust - reż. L. Snellin, 2018
5. Może pora z tym skończyć - reż. Ch. Kaufman, 2020

Zobaczcie również, jak poradziła sobie Collette ze swoimi rolami w produkcjach "Velvet Buzzsaw" oraz "Zachowaj spokój". Może zainteresują Cię także:Dodaj komentarz

Przepisz kod 
2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO