Viola się zdziwi?

Tomasz Karolak o swoich relacjach miłosnych: "Ciągle jestem w jakichś dziwnych związkach"

AKPA

Tomasz Karolak ma bardzo burzliwe życie uczuciowe. Nie do końca wiadomo jest jak jest dzisiaj. Przypominamy, że aktor związany był już z Magdaleną Boczarską, Magdaleną Lamparską i Violą Kołakowską. Żadna z tych relacji chyba nie przetrwała, ale szczególne miejsce w jego sercu ewidentnie ma ta ostatnia. Jest matką dwójki jego dzieci i wielokrotnie rozchodzili się i schodzili. Nawet zaręczyny nie scementowały tego związku, a z najnowszego wywiadu z aktorem nadal nie wynika na jakim etapie jest ich relacja. 

 


Tomasz Karolak o byłych partnerkach 

Karolak ostatni raz widziany był z Kołakowską na koncercie sylwestrowym, który organizowany był przez TVP. Mówiono wtedy, że do siebie wrócili. Do dzisiaj jednak nie jest to pewne na 100%, a najnowszy wywiad aktora zdaje się również nie rozwiewać wątpliwości. Karolak, wraz ze Zbigniewem Zamachowskim i Piotrem Kędzierskim, będzie prowadził program „Rodzaj męski”. Z racji promocji formatu - udzielił wywiadu Beacie Tadli, w którym podsumował swoje związki jako „dziwne”, a nawet „trudne do określenia”:

Zbigniew Zamachowski, ojciec wielu dzieci, tak bym powiedział, tak on o sobie mówi. (...) Piotrek Kędzierski, który jest kawalerem bezdzietnym. Ja, ojciec dwójki dzieci, ale ciągle w jakichś dziwnych - że tak powiem - nieokreślonych związkach

W dalszej części wywiadu przyznał, że w ich formacie nie zabraknie wątków osobistych, więc istnieje szansa, że dowiemy się w końcu czy aktor jest w jakiejś relacji i jak ona wygląda. Jesteście ciekawi, co postanowi wyznać? Z resztą nie tylko on, ale również Zamachowski i Kędzierski! 

Sprawdź również: TVP VOD co oferuje i jakie są nowości
Dodaj komentarz2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO