Kim jest?

Thomas Müller - legenda Bayernu. Wiek, wzrost, waga, Instagram, partnerka, dzieci

Wikimedia / CC license

Thomas Müller to niemiecki piłkarz, który od wielu lat związany jest z Bayernem Monachium. Urodził się 13 września 1989 roku w Weilheim in Oberbayern. Najczęściej występuje na pozycji napastnika lub ofensywnego pomocnika. Jest reprezentantem Niemiec.

Wszystko o: Thomas Müller

Pełne imię i nazwisko: Thomas Müller
Data i miejsce urodzenia: 13 września 1989 / Weilheim in Oberbayern
Zawód: piłkarz (napastnik)
Dzieci: brak danych
Partnerka: Lisa Trede (Müller)
Wzrost: 186 cm
Waga: ok. 76 kg
Instagram: @esmuellert


Kariera

Thomas Müller pierwsze piłkarskie kroki stawiał w drużynie TSV Pähl. To z niej (jeszcze jako junior) trafił do Bayernu Monachium, z którym nierozerwalnie związana jest jego kariera. Niemiec od 2008 roku regularnie występuje w pierwszym składzie Bawarczyków i osiągnął w ich barwach wiele sukcesów. Na swoim koncie ma między innymi: jedenaście Mistrzostw Niemiec, sześć Pucharów Niemiec, siedem Superpucharów Niemiec czy dwa triumfy w Lidze Mistrzów. Müller od 2010 roku jest także reprezentantem Niemiec. W narodowych barwach sięgnął po Mistrzostwo Świata - miało to miejsce podczas turnieju rozgrywanego w 2014 roku w Brazylii. Piłkarz jest jedną z największych legend bawarskiego klubu i utożsamia się go z największymi sukcesami Bayernu.

Życie prywatne

Prywatnie Thomas Müller jest żonaty od 2009 roku - wówczas to jego małżonką została Lista Trede (Müller). O życiu prywatnym pary niewiele wiadomo - nie mają dzieci i rzadko pokazują się w mediach społecznościowych.

Kontakt, numer telefonu, adres zamieszkania, adres email

Dodaj komentarz 
2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO