Wiek, wzrost, waga, instagram, filmografia, mąż, żona, dzieci

Terry Crews. Wiek, wzrost, waga, Instagram, żona, dzieci, filmy i seriale

flickr.com

Terry Crews to amerykański aktor filmowy i telewizyjny, były futbolista. Występował w produkcjach takich jak "Brooklyn 9-9", "Agenci bardzo specjalni czy "Niezniszczalni". Zobaczcie, co o nim wiecie. 

Wszystko o: Terry Crews 

Pełne imię i nazwisko: Terrence Alan Crews 
Data i miejsce urodzenia: 30 lipca 1968, Flint 
Zawód: aktor, futbolista 
Partnerka: Rebecca King (żona 1990-obecnie)
Dzieci: Azriel (1990), Tera (1999), Wynfrey (2004), Isaiah (2007), pasierbica Naomi (1989)
Wzrost: 188 cm 
Waga: ok. 111 kg 
Instagram: @terrycrews

Wczesne lata

Urodził się we Flint w stanie Michigan. Zdobył wiele nagród w szkole średniej za talent artystyczny, dzięki czemu otrzymał stypendium od Chrysler Motor Corporation, aby uczęszczać do Interlochen Art Academy. Uczęszczał do Flint Southwestern Academy i Western Michigan University, gdzie grał w piłkę nożną i futbol amerykański w drużynie uniwersyteckiej. W 1988 roku zdobył mistrzostwa MidAmerican Conference. 


Kariera 

W 1991 roku został wybrany w jedenastej rundzie draftu NFL przez Los Angeles Rams. W ciągu sześciu lat rozegrał w tej lidzie trzy sezony jako zawodnik Rams, San Diego Chargers i Washington Redskins. Był również w szerokiej kadrze Philadelphia Eagles. Grał na pozycji defensive end. 

W 2000 zadebiutował na dużym ekranie w filmie "6-ty dzień". Doskonale znany jest ze swojej roli w... reklamach Old Spice. Najwięcej osób kojarzy go jednak z roli w produkcji "Brooklyn 9-9". A przecież to nie wszystkie jego role. Zobaczcie niżej, w filmografii, jak wyglądała jego kariera aktorska i jakie jego produkcje uważamy za najlepsze.

Życie prywatne 

W 1990 roku ożenił się z Rebeccą King-Crews, z którą ma czwórkę dzieci: Azriel, Terę, Wynfrey i Isaiaha. Ma także pasierbicę Naomi z poprzedniego związku żony. 

W swojej autobiografii "Manhood: How to Be a Better Man or Just Live with One" wyznał, że był uzależniony od pornografii, co prawie zniszczyło mu małżeństwo. Przeszedł w 2009 i 2010 terapię w związku z jego problemem. Wyznał także, że na imprezie w 2016 roku, po omacku, był molestowany seksualnie przez producenta Harveya Weinsteina. 


Terry Crews – najlepsze filmy i seriale 

Terry Crews to amerykański aktor filmowy i telewizyjny, który popularność zdobył nie tylko dzięki talentowi, ale również wyjątkowej muskulaturze. Swój wygląd zawdzięcza sportowej przeszłości. Dzięki zdobyciu w szkole średniej wielu nagród za talent artystyczny, otrzymał stypendium od Chrysler Motor Company. Podczas nauki we Flint Southern Academy i Western Michigan University grał w piłkę nożną oraz futbol amerykański w uniwersyteckiej drużynie Western Michigan Broncos. W 1988 roku wygrał mistrzostwa Mid-American Conference. Później był związany między innymi z Los Angeles Rams, San Diego Chargers, Washington Redskins i Philadelphia Eagles. Na dużym ekranie zadebiutował w 2000 roku w filmie „6-ty dzień”, w którym wcielił się w postać Vincenta Banswortha. Później przez długi czas występował w niewielkich rolach w takich produkcjach jak „Dzień próby”, „Kto pierwszy, ten lepszy” czy „Starsky i Hutch”. Przełomowa dla jego kariery okazała się komedia „Agenci bardzo specjalni” z 2004 roku. Przedstawiamy kilka produkcji z udziałem aktora, które zdecydowanie warto obejrzeć.

1. „Rodzinne rewolucje”, reż. F. Coraci (2014)
2. „Niezniszczalni”, reż. S. Stallone (2010)
3. „Brooklyn 9-9”, reż. D. Goor / M. Schur (2013-)
4. „Agenci bardzo specjalni”, reż. K. I. Wayans (2004)
5. „Idiokracja”, reż. M. Judge (2006)

Koniecznie obejrzyjcie również zabawną komedię „Wykiwać klawisza”, w której aktor wystąpił razem z Adamem Sandlerem i Chrisem Rockiem. Wielbicielom mocnego kina polecamy z kolei filmy „Deadpool 2” oraz „Niezniszczalni 3” z gwiazdorską obsadą.

Może zainteresują Cię także:Dodaj komentarz

Przepisz kod 
2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO