Kim jest?

Taylor Swift - ulubienica młodzieży. Wiek, wzrost, waga, Instagram, partner, kariera

foxnews.com

Taylor Swift jest jedną z największych ulubienic młodszej publiczności. Jest jedną z najsławniejszych i najbardziej lubianych gwiazd pop, która na swoim koncie ma wiele hitów. Ma jednocześnie wielkie serce. Kim dokładnie jest Taylor Swift?

Wszystko o: Taylor Swift

Pełne imię i nazwisko: Taylor Alison Swift
Data i miejsce urodzenia: 13 grudnia 1989, Reading, Pensylwania
Zawód: piosenkarka, autorka tekstów
Partner: Joe Jonas, Taylor Lautner, Harry Styles, obecnie Joe Alwyn
Dzieci: brak
Wzrost: 178 cm
Waga: ok. 55 kg
Instagram: @taylorswift

Kariera

Wygrała krajowy konkurs literacki dzięki pracy „Monster in my closet”, co miało miejsce w czwartej klasie. W wieku 10 lat zaczęła pisać swoje piosenki, a w wieku 11 lat wygrała lokalny konkurs talentów.
Jej kariera rozpoczęła się w 2004 roku, kiedy miała 15 lat – była najmłodszą tekściarką. W 2005 roku zaczęła swoją karierę muzyczną, a w 2006 roku wydała swój pierwszy singiel zatytułowany „Taylor Swift”. Później wydała kolejne krążki, a piosenki takie jak „Shake it off” czy „Bad blood” do dzisiaj znają wszyscy.
Ma na koncie wiele nagród i sukcesów, których mogłaby jej pozazdrościć niejedna gwiazda.


Kariera telewizyjna i filmowa

Zadebiutowała jako nastolatka, kiedy pojawiła się w serialu „Thumb Wrestling Federation”. Pojawiła się gościnnie w filmie koncertowym Jonas Brothers. Później zagrała w CSI: Crime Scene Investigation. Wystąpiła w roli cameo w „Hannah Montana: The Movie” z 2009 roku.
Zagrała również w komedii romantycznej „Walentynki”. Wystąpiła również w filmie „Dawca pamięci” czy filmowej adaptacji musicalu „Koty”.

Życie prywatne

W 2008 roku Swift związała się z Joe Jonasem, ale ich związek szybko się rozpadł. Później spotykała się z takimi osobami jak Taylor Lautner, John Mayer, Jake Gyllenhaal, Harry Styles czy Calvinem Harrisem. Obecnie związana jest z aktorem Joe Alwynem.
Jej mama jest poważnie chora, więc Taylor poświęca jej teraz maksymalną uwagę.

Kontakt, numer telefonu, adres zamieszkania, adres email
Dodaj komentarz 
2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO