Wiek, wzrost, waga, instagram, filmografia, mąż, żona, dzieci

Taylor Momsen - kim jest? Wiek, wzrost, waga, Instagram, mąż. Życiorys, data urodzenia, wiek, wzrost, Instagram

Materiały promocyjne serialu

Taylor Momsen to amerykańska wokalistka, kompozytorka, modelka i aktorka. Doskonale znają ją ci, którzy oglądali "Plotkarę", a także fani brzmienia The Pretty Reckless. Jak dobrze znacie samą Taylor? 

Wszystko o: Taylor Momsen 

Data i miejsce urodzenia: 26 lipca 1993, Sain Louis, USA 
Zawód: aktorka, piosenkarka, modelka 
Partner: brak 
Dzieci: brak 
Wzrost: 173 cm 
Waga: ok. 54 kg 
Instagram: @taylormomsen

Wczesne lata 

Taylor Momsen przyszła na świat w Saint Louis 26 lipca 1993 roku. Jej rodzicami są Michael i Collette, ma również młodszą siostrę - Sloane. Studiowała taniec w centrum artystycznym w St. Louis. Pracowała od najmłodszych lat jako modelka, kiedy została zatrudniona w agencji Ford Models. W 1997 roku wystąpiła w reklamie, skąd zaczęła się jej przygoda z aktorstwem. 


Kariera 

Była bardzo wziętą modelką, a umowę podpisała za nią mama, kiedy ta miała zaledwie 2 lata. Taylor nie wspomina tego czasu najlepiej. Jako aktorka pracowała przy wielu produkcjach, ale do najsławniejszych należy zdecydowanie rola w "Plotkarze" oraz "Grinch: Świąt nie będzie" z 2000 roku. Taylor jest wokalistką "The Pretty Reckless" - post-grunge'owego zespołu, który założyła. 

Życie prywatne 

Niewiele wiadomo o życiu prywatnym Taylor Momsen. Wielokrotnie jednak pojawiały się spekulacje dotyczące tego, z kim się spotkała. Mówiono, że była w związku m.in. z kolegą z planu "Plotkary" - Chacem Crawfordem czy Skandarem Keynesem, a nawet Jackiem Osbournem. Nic nie zostało jednak potwierdzone. 


Może zainteresują Cię także:
Dodaj komentarz

Przepisz kod 
2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO