Kim jest?

Tatiana Okupnik - była wokalistka Blue Cafe. Wiek, wzrost, waga, Instagram, mąż, dzieci

AKPA

Tatiana Okupnik to polska piosenkarka i autorka tekstów. Najbardziej znana jest ze swoich występów w zespole Blue Cafe, z którym kiedyś reprezentowała Polskę w 49. Konkursie Piosenki Eurowizji. Kim dokładnie jest Tatiana Okupnik? 

Wszystko o: Tatiana Okupnik 

Data i miejsce urodzenia: 2 września 1978, Łódź 
Zawód: piosenkarka, autorka tekstów 
Partner: Michał Micielski (mąż od 2013 - obecnie)
Dzieci: Matylda (2016), Tymon (2018)
Wzrost: 152 cm 
Waga: brak informacji 
Instagram: @tatianaokupnik

Młodość 

Piosenkarka ukończyła naukę w XXVIII Liceum Ogólnokształcącym w Łodzi, a następnie studia na kierunku „romanistyka” na Uniwersytecie Łódzkim. Uczęszczała kiedyś do szkoły baletowej, ale nie ukończyła jej. 

 


Kariera 

Była członkinią zespołu Carpe Dream, a w 1998 roku stworzył zespół Blue Cafe. W sierpniu 2001 roku wydali debiutancki singiel „Espanol”, a później kolejne: „Łap mnie bejbe” i „I’ll be waiting”. To właśnie ona stworzyła piosenkę „Do nieba, do piekła” oraz „You May Be In Love”. Brali razem udział w krajowych eliminacjach do 48. Konkursu Eurowizji. W 2005 roku Tatiana Okupnik zdecydowała się opuścić zespół. 

Później zajęła się karierą solową. Zaczęła częściej występować jako prowadząca różnych projektów i show, a także jako jurorka. Prowadziła z Orłosiem „Gwiazdy tańczą na lodzie”. Od 2012 roku zasiadała w jury „X Factor”. Jej starania muzyczne już nie osiągały takich sukcesów, jak za czasów Blue Cafe, chociaż z pewnością słyszeliście singiel „Oczy na zapałki”. Brała udział w „Tańcu z gwiazdami”, gdzie zajęla drugie miejsce. 

Życie prywatne 

W 2013 roku wyszła za Michała Micielskiego - menadżera Gortata. Mają dwójkę dzieci: Matyldę i Tymona. 
Dodaj komentarz2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO