Kim jest?

Takefun - streamer z humorem. Wiek, wzrost, filmy, Instagram, dziewczyna

YouTube/FameNews

Takefun (a właściwie Rafał Górniak) to polski streamer i osobowość internetowa. Urodził się w 1997 roku i wychowywał się w niewielkiej miejscowości Poniatowa w województwie lubelskim. Takefun jest także zawodnikiem federacji Fame MMA.

Wszystko o: Takefun

Pełne imię i nazwisko: Rafał Górniak
Pseudonim: Takefun
Zawód: influencer / streamer
Dzieci: brak danych
Partnerka: brak danych
Waga: ok. 80 kg
Instagram: @takefun


Kariera

Takefun to twórca internetowy, który znany jest ze swojego specyficznego poczucia humoru i ciętego języka. Najczęściej prowadzi on transmisje na żywo, które poświęcone są grom komputerowym, innym twórcom internetowym czy aktualnym wydarzeniom ze świata influencerów. Często podczas transmisji rozmawia on ze swoimi widzami i chętnie odpowiada na zadawane przez nich pytania. W 2022 roku zadebiutował w Fame MMA, jego walka zakończyła się jednak bez rozstrzygnięcia. W sierpniu 2022 po raz drugi wejdzie do oktagonu i tym razem postara się zaprezentować pełnię swoich umiejętności. Jego przyjacielem jest inny znany influencer i twórca internetowy, Sergiusz Nitro Górski.

Życie prywatne

O życiu prywatnym Rafała Górniaka wiadomo niewiele. Streamer podkreśla, że obecnie nie ma dziewczyny. Zaznacza jednak, że aktywnie poszukuje partnerki. Nieco więcej szczegółów z życia Takefuna można poznać dzięki materiałom, które ten publikuje w mediach społecznościowych.

Kontakt, numer telefonu, adres zamieszkania, adres email

Dodaj komentarz

Przepisz kod 
2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO