Wiek, wzrost, waga, instagram, filmografia, mąż, żona, dzieci

Szymon Majewski - kim jest? Wiek, wzrost, waga, Instagram, kariera, plotki, żona, dzieci

AKPA

Szymon Majewski jest popularnym dziennikarzem i prezenterem telewizyjnym oraz radiowym. Największą rozpoznawalność przyniósł mu prowadzony przez niego program „Szymon Majewski Show”, który był emitowany na antenie TVN w latach 2005-2011. Majewski ma też na swoim koncie sukcesy aktorskie – wystąpił w takich kinowych przebojach jak „Kiler” czy „E=mc2”. Sprawdźcie, czy wiecie wszystko na jego temat.

Wszystko o: Szymon Majewski

Data i miejsce urodzenia: 1 czerwca, 1967, Warszawa
Zawód: dziennikarz
Partner: Magdalena Majewska (1993-)
Dzieci: Zofia (1993), Antoni (1995)
Wzrost: 191 cm
Waga: brak informacji
Instagram: @szymonmajewski_official


Kariera

Szymon Majewski karierę rozpoczął w 1990 roku, gdy zaczął pracować w Radiu Zet. Prowadził tam takie programy jak „Sponton”, „Szymoniada” i „Majewiada”.  Występował również w programie „Grupa Szczepana”. W 2005 roku zakończył współpracę ze stacją. W 2012 roku związał się z Radiem Eska, w którym współprowadził poranny program „Szymorning”. W 2014 powrócił do pracy w Radiu Zet i stał się prowadzącym programy „PogoDyńka”, „Bułka z Szymkiem” oraz „Nieporadnik małżeński”. Znany jest również z programu „Nie mam pytań”. Dziennikarz przez lata był współpracownikiem kilku stacji telewizyjnych. Największą popularność przyniosły mu między innymi takie programy jak „Mamy cię!” i „Szymon Majewski Show”. W 1997 roku zadebiutował na dużym ekranie w komedii „Kiler”.

Życie prywatne

Dziennikarz w 1993 roku poślubił Magdę, którą poznał jeszcze w szkole średniej. Ponoć zakochała się ona w niezwykłym poczuciu humoru Szymona Majewskiego. Para doczekała się dwójki dzieci – w 1993 roku na świat przyszła ich córka Zofia, a dwa lata później urodził im się syn Antoni. Małżeństwo uchodzi za jedno z najbardziej zgranych w polskim show-biznesie.


Może zainteresują Cię także:Dodaj komentarz

Przepisz kod 
2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO