Kim jest?

Szalony Reporter - nowa gwiazda commentary. Wiek, wzrost, walki, Instagram, żona

YouTube.com/FAME MMA

Szalony Reporter (a właściwie Tomasz Matysiak) to internetowa osobowość i komentator aktualnych wydarzeń, który swoją popularność zawdzięcza wystąpieniom na temat obecnej sytuacji w kraju. Jest także współprowadzącym kanał na YouTube Szalony Tańcula i niebawem zadebiutuje w klatce Fame MMA.

Wszystko o: Szalony Reporter

Pełne imię i nazwisko: Tomasz Matysiak
Data urodzenia: brak danych
Pseudonim: Szalony Reporter
Zawód: influencer / youtuber / tiktoker
Dzieci: brak danych
Żona: Kinga
Instagram: @szalony.reporter


Kariera

Kariera Szalonego Reportera zaczęłą się rozkręcać na dobre w 2022 roku. Wówczas zaczął on komentować bieżące wydarzenia, a na jego Tik Toku znaleźć mogliśmy sporo materiałów poświęconych wojnie na Ukrainie. Kontrowersyjne materiały znalazły grono odbiorców, które śledziły jego profile w mediach. Obecnie jest również współprowadzącym kanał Szalony Tańcula, gdzie króluje content commentary. Tomasz Matysiak zaangażowany jest w pomoc Ukraińcom i niejednokrotnie wykazał się sporym altruizmem. Pod koniec sierpnia 2022 zadebiutuje w klatce Fame MMA, gdzie jego przeciwnikiem będzie Jacek Murański.

Życie prywatne

O życiu prywatnym Szalonego Reportera możemy dowiedzieć się z mediów społecznościowych. Znajdziemy tam informacje, że jego żoną jest Kinga, z którą podróżują po świecie Austria, Belgia, Chiny, Czechy, Egipt, Francja, Gwatemala, Hiszpania, Holandia, Honduras, Izrael, Jordania, Kenia, Kolumbia, Kostaryka, Kuba, Luksemburg, Malediwy, Meksyk, Niemcy, Norwegia, Panama, Rosja, Salwador, Szwecja, Tanzania, Tunezja, Turcja, Ukraina, Węgry, Włochy, Wielka Brytania, czy Zanzibar). Nie jest znany jego dokładny wiek, wiadomo jednak, że ma ponad 40 lat.

Kontakt, numer telefonu, adres zamieszkania, adres email

Dodaj komentarz

Przepisz kod 
2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO