Jak wam się podoba?

Sylwia Grzeszczak zachwyciła swoich fanów! Pokazała się w naturalnym wydaniu - bez makijażu! kontakt, telefon, numer telefonu, adres zamieszkania, adres email

AKPA

Sylwia Grzeszczak w ubiegłym roku przeszła ogromną metamorfozę. Swoje długie, ciemne włosy zamieniła na kręcone, blond loki. Po jej charakterystycznej grzywce zostało jedynie kilka zdjęć. Niedawno na swoim Instagramie piosenkarka zachwyciła swoich fanów zdjęciem, które udostępniła. Wszyscy byli zachwyceni i komplementowali fakt, jak doskonale Grzeszczak wygląda bez makijażu. Faktycznie – robi wrażenie. 

 


Naturalna Grzeszczak 

Izolacja domowa sprawiła, że wiele gwiazd decyduje się na wstawianie swoich zdjęć w najróżniejszych stylizacjach, spośród których najpopularniejszą jest po prostu… ta domowa wersja. Czyli ta w zwykłych ubraniach, bez makijażu, z nieułożonymi włosami. I do tego grona dołączyła Sylwia Grzeszczak – udostępniła w swoich mediach społecznościowych fotografię, na której wygląda, jakby dopiero wstała z łóżka. Zmierzwione włosy, twarz bez grama makijażu i zwyczajne ciuchy. Wszystko to pokazało prawdziwy urok gwiazdy. Na Instagramie została zasypana samymi pozytywnymi komentarzami – jeden z nich najbardziej rozbawił wokalistkę: 

No i normalna Liberowa dziewucha!!!  Nie wypucowana jak jajka na Wielkanoc. Lubię to!

A wam jak się podoba Grzeszczak w tej wersji?  

Kontakt, numer telefonu, adres zamieszkania, adres email
Dodaj komentarz 
2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO